!!! UWAGA – DWA WZMOCNIENIA  !!!

..kolejny dzień, kolejne dobre wiadomości. Jakoś ostatnio to słoneczko bardzo mocno świeci nad naszą drużyna w Gryfinie…

Drodzy Państwo z olbrzymią przyjemnością informujemy, iż od dnia dzisiejszego naszą drużynę reprezentować będzie na zasadzie rocznego użyczenia z Klubu MKS CKS SMS Szczecin – dwóch bardzo zdolnych, młodych i głodnych gry w drużynie seniorskiej 18-latków,a są nimi :

Kuba Bujnowski i Jakub Słodkowski.

Panowie pochodzą z Koszalina i są wychowankami naszej zaprzyjaźnionej od wielu lat drużyny

1-Ligowej – KSPR Gwardia Koszalin

Krótka wypowiedz o sobie Pana Kuby Bujnowskiego :

„Nazywam się Jakub Bujnowski mam 18 lat – mierze 183cm i ważę 82kg . W piłkę ręczna gram od 3 klasy szkoły podstawowej. Pochodzę z Koszalina i tam też zaczęła się moja przygoda z handballem. Od pierwszej klasy gram w Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecnie, na pozycji środkowego rozgrywającego i lewego skrzydłowego. W tym roku będę reprezentował barwy KPR Blejkan Gryfino i postaram pokazać się z jak najlepszej strony.”

oraz krótka wypowiedź Pana Jakuba Słodkowskiego :

„Nazywam się Jakub Słodkowski mam 18 lat – mierze 183 cm wzrostu i ważę 86 kg. Moja przygoda z piłką ręczna zaczęła się w 3 klasie szkoły podstawowej w Koszalinie z którego pochodzę. Od 1 klasy liceum gram w Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie na pozycji lewego bądź prawego rozgrywającego. W tym roku będę reprezentował drużynę KPR Blejkan Gryfino. Postaram się dać z siebie wszystko i pokazać jak najwięcej. Widzimy się na parkiecie.”

Nooo Panowie z takim profesjonalnym podejściem –  to na pewno dacie czadu i to nam się podoba 😊

W imieniu Zarządu oraz Zawodników KPR Blejkan Gryfino witamy was bardzo Serdecznie i Życzmy mnóstwo rzuconych bramek, jak i wygranych pojedynków w barwach naszej drużyny !!!

KPR-ruuuuura !!!!!!!!!!!!!!