..dobry wieczór Gryfino, mamy sobotę dnia 12 luty 2022 roku. W dniu dzisiejszym graliśmy drugi mecz rewanżowy o mistrzostwo I ligi w liderem ligi, jak do tej pory niepokonanym przez żadną drużynę……do dzisiaj !!!!!! A teraz do rzeczy…..

Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 26:26 PGE KPR Gryfino (rzuty karne 3:4)

Wygraliśmy z niepokonanym do tej pory liderem w następującym składzie :Kacper Kłodziński, Dawid Dobko – Jakub Gackowski 7, Tomasz Grzegorek 5, Lucjan Galus 4, Kamil Prokopczyk 4, Michał Klemens 2, Bartosz Telenga 2, Marek Jezierski 1, Maciej Jezierski 1, Mateusz Jurkiewicz, Krzysztof Karnacewicz, Kamil Kostrzewa, Michał Statkiewicz, Kamil Skrzypkowiak.

…ahm…. CO TO BYŁ ZA MECZ !!! Drodzy Państwo z olbrzymią przyjemnością informujemy, iż POKONUJEMY w meczu wyjazdowym LIDERA naszej ligi, drużynę przez nikogo do tej pory niepokonaną. Po bardzo emocjonującym pojedynku 2 punkty jadą do Gryfina !!! Od samego początku mecz był bardzo wyrównany, nasi dzielni gladiatorzy postawili bardzo wysokie warunki w grze obronnej, z czym akurat gospodarze do samego końca nie mogli sobie poradzić. Ale wiecie co ??? OGRYWAMY LIDERA !!! Na ich terenie !!! Nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba. DZISIEJSZY MECZ WYGRAŁA CAŁA DRUŻYNA, każdy z powyższych wymienionych zawodników !!! Dziękujemy Panowie, daliście na maxa czadu, i za to jesteśmy wam ogromnie wdzięczni. Wracajcie powolutku do domku, a za dwa tygodnie gramy w Gryfinie z wiceliderem rozgrywek, USAR Kwidzyn. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy 😉 KPR RuuuRaaa 🔥💪❤