..dobry wieczór. Mamy dzień 13 luty 2021 roku.. a my w Czersku, graliśmy dzisiaj mecz sezonu, a przeciwnikiem naszym był wicelider MKS Handball Czersk. Mamy LIDERA w Gryfinie mamy LIDERA.

MKS Handball Czersk 19:30 KPR Blejkan Gryfino

Zagraliśmy w następujący składzie :Kacper Kłodziński, Grzegorz Słomczyński, Dawid Dabko – Tomasz Grzegorek 9, Rafał Lasko 9, Lucjan Galus 5, Kamil Prokopczyk 2, Marek Jezierski 1, Maciej Jezierski 1, Krzysztof Karnacewicz 1, Michał Klemens 1, Kamil Kostrzewa 1, Michał Statkiewicz, Damian Dziapa, Mateusz Jurkiewicz, Bartosz Dyzmański.

Od samego początku postawiliśmy drużynie z Czerska swoje warunki gry, nasza obrona zagrała dzisiaj koncert życzeń trenera Adama Zilińskiego. 9 bramek Tomasza Grzegorka plus drugie tyle Rafała Lasko, dało nam dość dużą przewagę i mogliśmy skupić się na obronie. Lucjan Galus jak to Lucek – zrobił swoją robotę i pokazał w Czersku, że grać w handball potrafi. Bramkę w pierwszej połowie zamurował Kacper Kłodziński ze swoją skutecznością 50%. Rewelacyjne mecz w dniu dzisiejszym zagrał Michał Klemens, w obronie chłop był nie do przejścia. Bardzo pozytywnie wprowadził się do zespołu nasz nowy nabytek, Krzysztof Karnacewicz – jedna bramka i trzy asysty pokazują jego potencjał do gry w przyszłych meczach ligowych. No i na koniec WEJŚCIE SMOKA – Dawid Dobko – wszedł, obronił rzut karny – 2 dobitki i 2 akcję sam na sam. Dawid tak trzymać…Już w autokarze powolutku zbieramy się do domu, przed nami kolejne bardzo ciężkie widowisko. W najbliższą sobotę gramy w Gryfinie z MKS Brodnica. Przeciwnik bardzo dobrze znany, ciężki i na pewno łatwo nam punktów nie odda….

A na koniec….Jakub Blejsz – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🎁🥳 – Ten mecz wygraliśmy dla Ciebie…KPR Ruuraaa….