AZS UMK Toruń 23:32 KPR Blejkan Gryfino

Wystąpiliśmy w następującym składzie :
P.Gołofit, G.Słomczyński, J.Młynarczyk – L.Galus 11, P.Kręcki 5, R.Lasko 5, P.Sztoban 4, M,Klemens 4, M.Jezierski 2, K.Prokopczyk 1, J.Słodkowski, Sz.Tołyż,

Do Torunia przybyliśmy w 12-osobowym mocnym składzie. Na miejscu byliśmy dopiero o 12:30 i mieliśmy raptem 20 minut na rozgrzewkę. Mecz od początku gospodarzom układał się pod ich dyktando, aż do 20 minuty prowadzili z nami jedną, dwiema bramkami. W 25 minucie nasz zespół zdołał wyrównać i na przerwę schodził z jednobramkową przewagą 13-14. W przerwie meczu, trener Arkadiusz Augustyniak, przeprowadził z zawodnikami bardzo męską rozmowę, co dało efekty w II Połowie. Wyszliśmy naładowani pozytywną energią i już do samego końca meczu spokojnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania ostatecznie wygrywając mecz 23:32 💪🤾‍♂️🔥😍

Najskuteczniejszym naszym zawodnikiem był nas super strzelec Lucjan Galus, jak zawsze przed meczem odpowiednio nastawił swój celownik i był dzisiaj nie do zatrzymania. Dużą robotę zrobił również Patryk Sztoban, który z Poznania przybył specjalnie na ten mecz i po meczu prosto z Torunia wraca sam pociągiem do akademika (dziękujemy za poświęcenie), a Patryk dał bardzo dobrą zmianę rzucając 4-bramki i grając bardzo mocno w obronie. Pięknie dzielił dzisiaj piłki Rafał Lasko i zanotował 5 bramek, do tego grona wyróżnionych dołączymy też młodego zawodnika Przemek Kręcki, który w ostatnim czasie zrobił ogromne postępy na treningach, w zamian za to dostał szanse gry dzisiaj od pierwszych minut i to był strzał w setkę trenera Augustyniaka.
Na olbrzymie brawa zasługuje cała drużyna, to był ciężki mecz na jeszcze cięższym terenie, ale najważniejsze dla nas zwycięski.

Drodzy Państwo WRACAMY DO GRY ‼️‼️‼️🥳

Dzisiejsza wygrana była ważna, ale powolutku już w głowie mamy mecz za tydzień w Gryfinie z ITS Jeziorak Iława – piłka ręczna, na który już teraz wszystkich zapraszamy.

Panowie Dziękujemy za bardzo ważne 3 punkty, wracajcie spokojnie do domów – misja wykonana 😊🥳💪🤾‍♂️😍‼️