..w dniu dzisiejszy rozegraliśmy rundę rewanżową II-Ligi Pomorskiej, a przeciwnikiem naszym była drużyna MKS Handball Czersk.
 
MKS Handball Czersk 18:29 KPR Blejkan Gryfino
 
Trener Arkadiusz Augustyniak zabrał ze sobą następujący skład zawodników.
 
Słomczyński Grzegorz, Gołofit Paweł, Dobko Dawid – Lasko Rafał 7, Kręcki Przemysław 5, Słodkowski Jakub 5, Jezierski Marek 4, Dziapa Damian 3, Bujnowski Jakub 3, Tołyż Przemysław 1, Klemens Michał 1, Prokopczyk Kamil, Tołyż Szymon,
 
Od samego początku nasi zawodnicy skupili się na obranie, co dało rezultaty, wynik po pierwszych 10 minutach widniał 1:6. Szanse w pierwszej połowie gry otrzymał Dawid Dobko, który dosłownie zamurował dzisiaj bramkę, dwoił się i troił i zagrał bardzo przyzwoite zawody. Do przerwy wynik wysoki, ale jakże dla nas sprawiedliwy 14:5 dla KPRów. Druga połowa to już profesjonalne podejście do zawodów naszych zawodników, w dalszym ciągu perfekcyjna obrona i mądra doświadczona gra w ataku przyniosły nam wymarzony rezultat meczu 29:18. Wynik jakże sprawiedliwy i dla nas zwycięski. Bardzo dobre zawody rozegrał nasz zeszłoroczny MVP Rafał Lasko, który rzucił 7 bramek. A jakby tego było mało, po 5 trafień dorzucili Przemek Kręcki i Jakub Słodkowski. A o naszą obronę zadbali dzisiaj „BRACIA” Tołyżowie Szymon i Przemysław, zagrali bardzo silnie i stanowczo – na tej pozycji na nich zawsze można liczyć. Nas natomiast cieszy fakt ostatniego zawodnika, w dniu dzisiejszym zadebiutował na parkietach II Ligi nasz ostatni gorący zakup, zaledwie 17-letni – leworęczny skrzydłowy Damian Dziapa, otrzymał szansę gry i wykorzystał ją ze 100% skutecznością, DOSŁOWNIE !!! – 3 rzuty 3 bramki. Wymarzony Debiut w jego młodym wykonaniu.
„Na mecz do Czerska pojechałem swoją sprawdzoną już taktyką, wyłączyliśmy z gry od samego początku ich największego lidera zespołu, co dało nam dość dużą przewagę w kontrolowaniu przebiegu meczu. Bardzo dobra gra w bramce Dawida, dała nam dużo możliwości dobrej gry w ataku, co perfekcyjnie wykorzystywali nasi zawodnicy z Rafał Lasko na czele. Cieszy też dobre wejście w mecz naszego debiutanta Damiana 100% skuteczności – to się chwali. Dzisiaj moi chłopcy zagrali perfekcyjny mecz. Jak na drużynę, która jedzie taki kawał w dość osłabionym składzie, bez lidera drużyny Lucjana Galusa – który z powodów rodzinnych nie pojechał z nami do Czerska, moi chłopcy zagrali bardzo dobre zawody i jestem z nich naprawdę dumny, po meczu wszedłem im do szatni i powiedziałem to osobiście.” – opowiedział nam po meczu bardzo zadowolony trener Arkadiusz Augustyniak.
 
Nooo Panowie DALIŚCIE CZADU !!! Jesteśmy z was bardzo dumni, teraz wracajcie i nabierajcie siły. Kolejny mecz w Gryfinie 8 Lutego ze Szczypiorniakiem Olsztym, drużyną, z którą przegraliśmy w I rundzie. Tym razem trzeba się odegrać. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.
 
KPR RuuuuuuRaaaaaaa 💪😍👏🤾‍♂️‼️