‼ OŚWIADCZENIE KLUBU ‼

Szanowni kibicie i sympatycy Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino.

W dniu wczorajszym Zarząd Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino przyjął rezygnacje z funkcji pierwszego trenera Adama Zielińskiego. Mecz przeciwko KS AZS UKW Bydgoszcz – wygrany 46:28 – był ostatnim w roli trenera pojedynkiem ligowym. Powodem rezygnacji trenera Adama były powody osobiste, lecz podkreśli iż z klubem się absolutnie nie rozstaje i w klubie zostanie na innym stanowisku. Zarząd klubu podejmuje wszelkie starania aby do Gryfina trafił trener z doświadczeniem I Ligowym, oczywistym faktem jest że będziemy informować na bieżąco wszystkich naszych sympatyków.

„Zadanie jakie postawił mi Zarząd Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino zostało wykonane. Zespół awansował do I ligi z pierwszego Mistrzowskiego miejsca w lidze. Z czego osobiście jestem bardzo zadowolony. Był to ciężki ale zarazem udany dla nas sezon, dużo nowości z którymi jeszcze się w swojej karierze nie spotkałem. Osobiście dziękuje działaczom klubowym za zaufanie oraz zawodnikom za ciężką pracę i wkład jaki w ten awans włożyli” – powiedział nam w rozmowie były już trener KPR Blejkan Gryfino.

A My w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino, dziękujemy za wkład jaki trener zrobił przez miniony sezon. To był kawał dobrej roboty z efektem na który wszyscy w Gryfinie czekaliśmy. Nie mówimy do widzenia Trenerze, bardziej do zobaczenia w nowej roli. 💪🖐❤🤗🔥👀

DZIĘKUJEMY ‼️‼️‼️