‼️ ROZGRYWAJĄCY SEZONU 2019/2020 ‼️

..Drodzy Państwo, wracamy do naszych nominacji, tym razem przyszedł czas na ostatnią pozycję, czyli Rozgrywający Sezonu. Wybór dosyć trudny, gdyż w tym krótki sezonie każdy naszych rozgrywających miał dość dobre występy, rzucali mnóstwo bramek i przykładali się każdego meczu. Ale jednak po dość krótkich rozmowach z całym naszym sztabem szkoleniowym wybraliśmy jednogłośnie :

Rozgrywającym Sezony 2019/2020 zostaję :

Rafał Lasko 🏆🥇🏅🎖🤾‍♂️🥳

Pan Rafał po raz kolejnym udowodnił nam że jest bardzo wartościowym graczem naszej drużyny, z meczu na mecz jego forma rośnie a my nie wyobrażamy sobie kolejnego sezonu bez Rafała. Jego perfekcyjne zwody, szybka gra w ataku i do tego perfekcyjnie rozgrywana piłka w ataku w zupełności daje nam wybór, w jakże ważnej dla tego sportu pozycji. Rafał rozegrał w tym sezonie wszystkie mecze wyjazdowe i wszystkie mecze na własnym boisku. Rzucił przy tym aż 75 bramek, co daje mu średnią 6.3 ⚽️bramki na mecz. To jest rewelacyjny wynik jak na II ligę Polską. Rafał jest skromną osobą, pochodzi ze Szczecina i jest wychowankiem MKS CKS SMS Szczecin, trafił do nas 4 lata temu i jesteśmy strasznie dumni że mamy w swoim zespole gracza na takim poziomie rozgrywek.

Panie Rafale w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej KPR Blejkan Gryfino, dziękujemy za Pana wkład i poświęcenie w rozegranych pojedynkach. Za to że jest Pan z nami przez tak długo i że raczej już nas Pan „nigdy” nie opuści 😊💪🤗😎 Gratulujemy tak prestiżowego wyróżnienia i już nie możemy się doczekać tych Pana „kołowrotków” na naszej nowej Hali w Gryfinie. Do zobaczenia już niebawem 🤾‍♂️🤾‍♂️🤾‍♂️