‼️ Młody SUPER TALENT w Gryfinie ‼️

..dzień dobry, za oknem w Gryfinie już od rana świeci słoneczko, a my spieszymy z kolejną informacją z obozu szkoleniowego KPR Blejkan Gryfino. Od dnia dzisiejszego na zasadzie użyczenia szkoleniowego z kopalni talentów MKS „Kusy” Szczecin do naszego składu na sezon 2020/21 dołącza bardzo perspektywiczny młody zawodnik, a jest nim :

Radek Jarząbek 👀

Radosław jest młodym, wysokim i bardzo bramkostrzelnym zawodnikiem, grającym na pozycji lewego rozegrania. Przyglądaliśmy się jemu od dobrych dwóch lat, już rok temu udowodnił całemu sztabowi szkoleniowemu, że warto dać mu szanse w drużynie seniorskiej Piłki Ręcznej. Sam zawodnik przygotowuje się z nami do sezonu od samego początku, i już wpisał się w drużynę bardzo pozytywnie. Przykładem jego zaangażowania w skład jest, choćby nawet wybranie go najlepszym zawodnikiem naszej drużyny podczas turnieju w Koszalinie, gdzie przeciwko naszej zaprzyjaźnionej drużynie KSPR Gwardia Koszalin rzucił aż 7 bramek. A tak sam zawodnik przedstawia się naszym kibicom :

„Nazywam się Radosław Jarząbek, mam 17 lat. Urodziłem się w Szczecinie 13.09.2002r. Mierzę około 195 cm wzrostu i ważę 92 kg. Swoją przygodę z piłką ręczną zacząłem w 2012r w IV klasie Szkoły Podstawowej nr 55 w Szczecinie. Moim pierwszym trenerem był pan Janusz Koczan, pierwsze kroki stawiałem na pozycji bramkarza. Jestem wychowankiem klubu MKS Kusy Szczecin i obecnie gram na lewym bądź prawym rozegraniu. Pasją do tego wspaniałego sportu zaraził mnie tata, który sam kiedyś grał i zabierał mnie na mecze piłki ręcznej szczecińskich klubów. Moim największym osiągnięciem jest wicemistrzostwo Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Juniorów Młodszych. Cieszę się, że dostałem szansę gry w takim zespole jak KPR Blejkan Gryfino i postaram się dołożyć swoją cegiełkę aby akcja #1ligawGryfinie stała się faktem.”

No to Panie Radku, witamy w Profesjonalnej-Seniorskiej drużynie Piłki Ręcznej. Cieszy nasz fakt, iż do klubu dołączył kolejny młody i utalentowany zawodnik. Życzymy Panu mnóstwo wygranych pojedynków i jak największej liczny rzuconych bramek w barwach naszej drużyny😊

Witamy Na Pokładzie – mr. Jarząbek 🤾‍♂️❤️💪‼️