..powolutku już się przygotowujemy do nowego sezonu I Ligi Grupy A. Już jutro w sobotę dnia 14 sierpnia jedziemy do Nowej Soli na pierwszy w tym sezonie mecz sparingowy z tamtejszą drużyną i jednocześnie I Ligowcem grupy B UKS Trójka Nowa Sól. Bez spiny, na spokojnie – jedziemy przetestować nasze dwa póki co nowe wzmocnienia, Bartosz Telenga i Jakub Gackowski.

Ale niestety i do klubu wpłynęła dość smutna i nieoczekiwana ale już nieodwoływalna informacja… Przemek Kręcki potocznie nazywany przez kolegów w drużynie po prostu „RYŚKIEM”, zawodnik który był z nami na dobre i na złe od 4 lat – rezygnuje z gry w I lidze i nie będzie w tym sezonie naszym zawodnikiem.

„Niestety, nasz młody i bardzo perspektywiczny lewoskrzydłowy który rozegrał w barwach naszej drużyny seniorskiej aż 42 spotkania, rzucając przy tym 62 bramki poinformował Zarząd Klubu, iż kończy swoją karierę Piłkarza Ręcznego. Szkoda jasne że tak, nie ukrywam iż miałem co do tego zawodnika ogromne plany, ale Przemek usprawiedliwiał się tym że, niestety wypalił się chęcią do gry w Piłkę Ręczną i chce spróbować swoich sił w innym indywidualnym sporcie, oraz poświęć więcej czasu na studia które pochłaniają mu co raz więcej czasu”- powiedział zawiedziony Dyrektor Sportowy Maciej Wirski.

Panie Przemku, w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej Gryfino – DZIĘKUJEMY i to DOSŁWOWNIE – za pomoc w awansie do I Ligi, za realizację projektu #1LigawGryfinie, za poświęcenie i wspólnie spędzone chwilę te dobre i te złe, które w naszym klubie też były. Życzmy powodzenia w dążeniu do celu i spełnienia swoich marzeń.

W Gryfinie JESTEŚ I BĘDZIESZ zawsze mile widziany, wpisałeś się w historię klubu i nigdy Ci tego nie zapomnimy. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i do zobaczenia, ale już na trybunach, bo raczej na pewno nasz klub zostawił jakieś małe co nie co w twoim serduszku. Trzymaj Się RYSIU 🔥💪👊‼️❤️❤️❤️

p.s. PAMIĘTAJ – drzwi w naszym klubie dla Ciebie są zawsze otwarte 😊