Upsss…Kubeł zimnej wody przed II Rundą II Ligi Pomorskiej, przyda nam się na pewno. Drodzy Państwo mamy Środę dnia 27.01.2021r. – wyjątkową i to w dosłownym tego zdania znaczeniu. Rozegraliśmy w Gryfinie zaległe spotkanie, zamykającą I Rundę. I co ??? Twierdza w Gryfinie została dzisiaj zdobyta, przez kogo ??? Przez bardzo zdolną młodzież z Kwidzyna, która przed naszym meczem zajmowała przedostanie miejsce w lidze…A teraz do rzeczy…

KPR Blejakn Gryfino 30:32 SMS ZPRP II Kwidzyn

Zagraliśmy dzisiaj w następującym składzie :

Kacper Kłodziński, Grzegorz Słomczyński – Lucjan Galus 7,Tomasz Grzegorek 7,Rafał Lasko 6, Maciej Jezierski 4, Michał Statkiewicz 3, Kamil Prokopczyk 2, Mateusz Jurkiewicz 1, Przemysław Kręcki, Kamil Kostrzewa, Jakub Galus, Jakub Blejsz, Marek Jezierski, Michał Klemens, Bartosz Dyzmański.

..ahm… po takim meczu chwalić nie za bardzo jest kogo…dlatego darujemy sobie szerszy opis spotkania. W komentarzu podamy link do obejrzenia całego spotkania, dla osób które nie mogły być z nami na żywo. Mówi się trudno,  w najbliższą sobotę gramy kolejny mecz, do Gryfina zawita MKS Sambor Latocha – Agropom Tczew – startujemy o godzinie 17:50, oczywiście z transmisją live na naszym kanale Youtobowym.