..mamy sobotę dnia 23 października, godzina 20:00 – niestety nie udało nam się dzisiaj wygrać i notujemy czwartą porażkę z rzędu po bardzo walecznym i wyrównanym meczu.

Tytani Wejherowo 33:29 PGE KPR Gryfino

Zagraliśmy dzisiaj w następującym składzie : Kacper Kłodziński, Dawid Dobko – Krzysztof Karnacewicz 6, Kamil Prokopczyk 5, Tomasz Grzegorek 5, Lucjan Galus 3, Jakub Gackowski 3, Bartosz Telenga 3, Maciej Jezierski 3, Damian Dziapa 1, Michał Statkiewicz, Marek Jezierski, Kamil Kostrzewa, Michał Klemens, Mateusz Jurkiewicz, Kamil Skrzypkowiak.

Bardzo wyrównany i waleczny pojedynek…niestety dla nas przegrany. Były momenty gdzie nawet prowadziliśmy dwiema bramkami, lecz niestety to gospodarze zgarniają 3 punkty. Dobre zawody zagrał po raz kolejny Krzysztof Karnacewicz, rzucając 6 bramek. W pierwszej połowie dobrze wszedł w mecz Kamil Prokopczyk rzucając 5 trafień. W naszej bramce kilka ważnych piłek wyją Dawid Dobko. Cieszy Nas fakt iż w dniu dzisiejszym zadebiutował w I Lidze i jednocześnie naszej drużynie Jakub Gackowski, dorzucił 3 trafienia w swoim pierwszym meczu. Warto pochwalić również naszych klubowych liderów Tomasz Grzegorek i Lucjan Galus zagrali na swoim wysokim poziomie. I to by było na tyle, w smutnych naprawdę smutnych nastrojach wracamy do domu. Gospodarzom gratulujemy zwycięstwa, a my zaczynamy się skupiać na mecz DERBOWY który odbędzie się w Gryfinie w sobotę za tydzień o godzinie 18:00. KPR RuuuRaaa ‼