..dobry wieczór Gryfino, mamy sobotę dzień 9 kwietnia 2022 roku. W naszej pięknej miejscowości gościliśmy drużynę, która zajmowała ostatnią lokatę w lidze, z dalekiego Sierpca. No i niestety, zła passa trzyma się nas dalej i przegrywamy kolejny już piąty mecz z rzędu, z ostatnią drużyną w tabeli.


PGE KPR Gryfino 25:29 MKS Mazur Sierpc


Zagraliśmy w następującym składzie:Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Tomasz Grzegorek 6, Lucjan Galus 4, Kamil Kostrzewa 3, Krzysztof Karnacewicz 3, Marek Jezierski 2, Mateusz Jurkiewicz 2, Jakub Gackowski 2, Damian Dziapa 1, Kamil Prokopczyk 1, Michał Statkiewicz 1, Michał Klemens, Kamil Skrzypkowiak, Maciej Jezierski.
Od początku prowadziliśmy w tym meczu, jedną – dwiema, a nawet trzema bramkami. Niestety w ostatnich 10 minutach pojedynku, zabrakło skuteczności naszym zawodnikom. Mnóstwo zgubionych piłek, niecelnych podań no i te niewykorzystane stuprocentowe akcje skrzydłowych, dały nam wynik, jaki widzimy powyżej. Szkoda, tego pojedynku, tym bardziej że przegrywamy kolejny mecz PRZY PEŁNYCH TRYBUNACH KIBICÓW. Gdzie jest problem ???
To pytanie zadają sobie wszyscy z klubem związani, nie biorąc pod uwagę wręcz załamanego Zarządu Klubu. Najbardziej szkoda nam Prezesa klubu Jerzego Milera, który zaraz po dzisiejszym pojedynku skomentował ten mecz jedynym słowem – D R A M A T.
No nic – mówi się trudno i gramy dalej, szkoda bo straciliśmy kolejne w sumie pewne punkty przy pełnej hali kibiców, których nam dzisiaj jest najbardziej szkoda. DZIĘKUJEMY, że jesteście z nami, ale niestety przegrywamy wręcz wygrany mecz na własnym terenie, za co po raz kolejny musimy Was przeprosić.
Za tydzień mamy wolne, a już 23 kwietnia jedziemy do SKF KPR Sprarta Oborniki.
To tyle, KPR RuuuRaaa