..dobry wieczór Gryfino, mamy sobotę dnia 8 października 2022 roku. Trochę późno godzina 22:25, ale dopiero z przecudownym humorem wróciłem do domu. A dlaczego ??? A to dlatego że WYGRYWAMY PIERWSZY MECZ W SEZONIE 2022/23.

A teraz do szczegółów.

PGE KPR Gryfino 39:34 MKS Grudziądz

Dzisiejszy zwycięski skład drużyny był następując:Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Mateusz Jurkiewicz 10, Bartosz Telenga 7,Jakub Gackowski 6, Michał Klemens 3, Michał Statkiewicz 3, Filip Witkowski 3, Kamil Skrzypkowiak 2, Kamil Kostrzewa 2, Jakub Blejsz 2, Patryk Baliński 1, Damian Dziapa, Kacper Blejsz, Radosław Jarząbek.

..ahh… ale to było meczycho, kibice w dość dużej ilości mogli wyjść po meczu w naprawdę dobrych humorach, dzisiaj zagraliśmy PIĘKNY MECZ ! Mateusz Jurkiewicz po raz kolejny dorzucił dwucyfrową liczbę bramek – aż 10, do tego wejście z ławki Bartosza Telengi 7 oczek. Na olbrzymie wręcz brawa zasłużył dzi ś nasz kołowy, o którym mało piszemy – ale dzisiaj zagrał jak Pan Profesor – mowa o „Misiek” Michał Klemens – Brawo !!! Takiego chcemy cię oglądać. Mózgiem operacyjnym na boisku był dziś „Gaca” Jakub Gackowski, ten spokój, rozegranie – aż chce się chłopaka oglądać. No i weście z ławki naszego „Najmłodszego” zawodnika – JAKUB BLEJSZ proszę państwa – tak tak „STARY” DOBRY „PAJDA” pozamiatał w tym meczu, jedna niesłusznie niezaliczona bramka, za to dwa trafienia i młodzież z Grudziądza nie wiedziała co się na parkiecie dzieje – BRAWO KUBUS – tak trzymać 💪🫵👊

Wygraliśmy TEN MECZ !!! Pierwsze jakże ważne dla nas punkty ze spadkowiczem z I ligi centralnej zostają w Gryfinie, dzisiejszy mecz przeszedł do historii, a my już myślami jesteśmy w Obornikach Wielkopolskich gdzie za dwa tygodnie będziemy rozgrywać kolejny ligowy pojedynek. Dziś już uciekamy spać, ale w jakże przepięknych nastrojach 😊 Dziękujemy Panowie, daliście CZADU !!!

Dobranoc.

KPR RuuuRaaaa 😁💪

foto by wCzarnymObiektywie

*Wspiera nas Sponsor Tytularny Grupa PGE.