..a u Nas się dzieje, jak sami widzicie od pewnego czasu dość sporo. Nowy Sponsor Tytularny, Nowe Stroje, Nowa Hala. Ale są i też mniej dobre informacje. Na chwilę obecną mamy aż czterech kontuzjowanych zawodników, a inauguracja I Ligi Grupy A coraz bliżej. Już w najbliższą sobotę jedziemy do Płocka na mecz z tamtejszą bardzo zdolną młodzieżą. Mało kto wie ale, w Płocku uczy się nasz wychowanek i po raz pierwszy w swojej karierze, zagra przeciwko swojej macierzystej drużynie z Gryfina. Mowa o Kacper Blejsz, który jest wychowankiem KS Energetyk Gryfino a od dwóch lat uczęszcza do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Płocku. Mecz w Płocku w najbliższą sobotę o godzinie 16:00. O przebiegu spotkania będziemy informować na bieżąco.


Kolejną wiadomością którą chcieliśmy Państwu przekazać jest informacja o tym, iż prosto z Gryfina do Wielkopolskiej drużyny II ligowej UKS Spartakus Buk – przechodzi nasz wychowanek Patryk Sztoban. Patryk przechodzi na zasadzie transferu definitywnego i od kilku dni będzie godnie reprezentował barwy drużyny z Buku.


Panie Patryku, w imieniu Zarządu Klubu PGE KPR Gryfino, życzymy jak najwięcej wygranych pojedynków oraz mnóstwo pięknie zdobytych bramek, tak jak Pan to robił u nas. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować za te kilka lat spędzonych w Gryfinie i życzyć POWODZENIA.


Trzymaj się Patryk i powodzenia w nowej drużynie, daj czadu i pamiętaj o Nas i o naszym KPR RuuuRaaa. 💪👊✋🤗❤