..dzień dobry Gryfino. Za oknem mamy mroźna i śnieżną sobotę, a my Was teraz tym newsem trochę rozgrzejemy. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od dnia wczorajszego mamy w swojej drużynie OFICJALNIE nowego zawodnika. Jest nim młody, ale jakże utalentowany zawodnik występujący na bardzo ważnej dla nas pozycji BRAMKARZA. Zawodnik o fenomenalnych warunkach fizycznych jak na swojej pozycji, do tego pomimo wieku z dużym doświadczeniem gry na swojej pozycji. Drodzy Państwo, a nowym nabytkiem naszej drużyny jest:

Olek Jeziorny

A tak sam zawodnik przedstawia się Gryfińskiej publiczności:

„Urodziłem się i dorastałem w Szczecinie gdzie grę w piłkę ręczną na pozycji bramkarza zacząłem w Szczecińskim Centrum Kształcenia Sportowego pod wodzą trenera Wojciecha Szymaniaka, Artura Rykaczewskiego oraz Mieczysława Zarta. Mam 19 lat, 193 cm wzrostu i waż 82 kg. Ostatnie lata spędziłem w Gdańskim Sms-ie gdzie pod okiem Trenerów Marcina Pilcha oraz Trenera bramkarzy Michała Świrkuli doskonaliłem swoje umiejętności. Ogrywałem się tam w drugiej jak i pierwszej lidze, gdzie zagrałem większość meczów swojego życia broniąc jak na swoje doświadczenie na mojej pozycji mecz na wysokim poziomie. Wyniosłem doświadczenie, które mam nadzieję, że wspomoże Gryfiński Zespół. Na treningi KPR-u zacząłem chodzić za sprawą świetnego szczecińskiego trenera Bartosza Jurkiewicza, który wziął mnie na mistrzostwa Polski ze swoim zespołem juniorskim w plażową odmianę tego sportu, pamiętam jak powiedział wtedy, że widzi mój talent i chce go wykorzystać na parkietach I ligowych. Tak zaczęła się moja przygoda z Gryfińskim KPR-em. Mam nadzieję, że razem z chłopakami uda się zająć wysokie miejsce w 1 lidze na koniec sezonu, a może kiedyś nawet pokusić się o awans na wyższy szczebel rozgrywek.”

Kilka słów na temat Olka, opowiedział również nasz wiceprezes Andrzej Kejs :

„Olek trenuje z nami od początku sezonu, bacznie się mu z całym zarządem przyglądaliśmy, zaskoczyła nas systematyczność i zaangażowanie w treningi. Sympatyczny, Miły i Grzeczny do tego z bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, zawodnik – ukończył dwie szkoły  związane z piłka ręczną. Chłopak ma ten sport we krwi, warto było dać mu szanse. Bardzo dużo pomocy w dograniu tego transferu otrzymaliśmy również od rodziców Olka, którym z góry w imieniu Zarządu Klubu PGE KPR Gryfino – OFICJALNIE –  chciałbym serdecznie  podziękować. Olek – WITAMY W DRUŻYNIE !!!”

No tak, młody, perspektywiczny – do tego bardzo dobrze wyszkolony – coś czujemy, że Trener Bartosz Jurkiewicz będzie miał niezły orzech do zgryzienia, których to bramkarzy teraz wybierać na mecze ligowe. Ale znając jego profesjonalne podejście, na pewno sobie z tym wyzwaniem poradzi.

Panie Olku, w imieniu Zarządu Klubu PGE KPR Gryfino, WITAMY W PANA NOWEJ „RODZINIE” – i życzymy samych sukcesów w barwach gryfińskiego zespołu I Ligowego – PGE KPR Gryfino.

KPR RuuuRaaa !!!