..dobry wieczór Gryfino, śpicie ??? Tak wiemy, że jest bardzo późno, ale dopiero teraz spieszymy do Was ze wspaniałą wiadomością. Dzisiaj w Kwidzynie rozgrywaliśmy przedostaniom kolejkę o mistrzostwo I ligi, a przeciwnikiem naszym była zdolna młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie….

SMS ZPRP I Kwidzyn 39 : 41 PGE KPR Gryfino

A w takim składem WYGRYWAMY dzisiaj mecz:
Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Radosław Jarząbek 14, Rafał Lasko 8, Patryk Baliński 4, Bartosz Telenga 4, Kacper Blejsz 3, Filip Witkowski 3, Kamil Kostrzewa 2, Jakub Gackowski 2, Michał Klemens 1, Filip Fedeńczak, Kamil Skrzypkowiak.

Tak Tak – Dobrze widzicie – WYGRYWAMY TEN MECZ !!!
Na ogromne wyróżnienie dzisiaj zasługuje cały zespół, który od początku tego spotkania nie dał najmniejszych szans gospodarzom. Rewelacyjny występ dziś zaliczył Radosław Jarząbek, rzucając aż 14 bramek, do tego Rafał Lasko 8 z prawego skrzydła, prawo ręczny zawodnik. BRAWO !!! Co za mecz, co za emocje !!

MAMY TO !!!! Jakże ważne 3 punkty i wieziemy je ze sobą. Teraz na sam koniec ligi wielkie derby z Kospel Gwardia Koszalin u nas w Gryfinie, ostatni mecz ligi, już dziś szykujcie wolne na sobotę 6 Maja o godzinie 16:00 – wszyscy widzimy się na hali w Gryfinie przy ulicy Parkowej 1A. KPR RuuuRaaa 💪

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE