o tak, bramkarz sezonu wybrany, teraz czas na następną pozycje…ojj…długo bardzo długo w Gryfinie nie mieliśmy klasowego obrotowego, w tym sezonie za to daliśmy czadu. Tak samo jak przy wyborze bramkarza tak samo i tym razem członkowie Zarządu Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino byli jednogłośni…drodzy Państwo z olbrzymią przyjemnością ogłaszamy iż OBROTOWYM SEZONU 2020-21 w naszej drużynie został :

Tomasz Grzegorek 🏆🥇🔥❤🤩🥳‼

Pan Tomasz dołączył do nas na początku września 2020 roku i był to historyczny transfer, gdyż pozyskaliśmy tego gracza z drużyny SPR Stal Mielec z SUPERLIGI Polskiej, nie często zdarza się tak, iż klub w II Lidze pozyskują graczy z takim doświadczeniem jakie ma Tomasz. A teraz do rzeczy, SZYBKI, SILNY i BRAMKOSTRZELNY kołowy, no dawno takiego w Gryfinie nie było i raczej nie prędko też będzie… To co wyprawiał „Gregor” na halach II ligowych to był miód dla oczu wszystkich kibiców Piłki Ręcznej. Rozegrał wszystkie 18 spotkań w lidze, rzucając przy tym aż 118 bramek. Ogromny przykład dla młodszych kolegów w drużynie, do tego to jego zaangażowanie w każdy mecz – widać że chłop ma we krwi SUPERLIGE. Nasz Obrotowy Sezonu, trafił do Gryfina w dużej mierze dzięki naszemu byłemu trenerowi Arkadiuszowi Augustyniakowi z Bań, który skontaktował się z naszym wiceprezesem Andrzejem Kejsem i poinformował o chęci gry Tomasz w naszej drużynie. Pamiętam dzień jak zadzwonił do mnie Andrzej Kejs i powiedział że ma dla nas zawodnika – ale takiego z najwyższej półki krajowej, mówię jasne choć dzisiaj nie jest prima aprilis to dawaj go, zobaczymy co potrafi….już na pierwszym treningu wpadł w oko wszystkim działaczom i stanęliśmy na głowie – DOSŁOWNIE – aby Tomasz został w Gryfinie na dłużej. Tak też się stało, wniósł w nasz awans do I ligi bardzo dużo za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Na chwilę obecną nie mamy potwierdzenia czy Tomasz z nami zostanie w przyszłym sezonie, ale robimy wszystko co w naszej mocy aby jednak tak było, jak nam pójdzie ?? To się okaże, ale nie ukrywamy że dobrze by było dla całego zespołu, mieć Tomasza w Gryfinie jeszcze przez kilka sezonów….ZASŁUŻONE W 100% –

Panie Tomaszu w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino – GRATULUJEMY tak prestiżowego wyróżnienia jakim jest OBROTOWY SEZONU. Dziękujemy za Pana wkład i pomoc w awansie do I ligi, liczymy również że uda nam się Pana namówić na grę w I Lidze w barwach naszej Gryfińskiej drużyny….