..mamy środę dnia 22 lipca, spieszymy z kolejnymi bardzo dobrymi wiadomościami, mamy nowego członka rodziny 😍😍😍

Drodzy Państwo z olbrzymią przyjemnością informujemy, iż w sezonie 2020/21 do naszego grona sponsorów dołącza duża, prężnie rozwijająca się lokalna firma Spectos z Gryfina.

„Świadczymy usługi spawalniczo-monterskie dla szeroko pojętego przemysłu. Uczestniczymy w realizacji kompletnych obiektów i konstrukcji dla kontrahentów polskich i zagranicznych. Na życzenie klienta dostarczamy wykonane zlecenia własnym transportem we wskazane miejsce.
Wykonujemy usługi u partnerów, głównie w Polsce, Niemczech i Szwecji, poszerzając nieustannie obszar działalności. W hali, którą dysponujemy, można wykonywać i prefabrykować konstrukcje stalowe o gabarytach 25 t, długości 25 m, wysokości 6 m. Jesteśmy również na etapie budowy kolejnej nowoczesnej hali 400 m2.
Stanowimy grupę doskonale wykształconych specjalistów. Szkoła Budowy Okrętów dała nam wszelkie podstawy teoretyczne i praktyczne w dziedzinie procesów produkcyjnych. Następnie wieloletnie doświadczenie zdobyte w największych, prestiżowych zakładach na całym świecie pozwoliło zbudować najlepszy fundament dla naszej działalności. Dzięki temu możemy sprostać najpoważniejszym zadaniom, które nieustannie stawiają przed nami kontrahenci.
Jakość usług potwierdziliśmy certyfikatami i normami wymaganymi przy przeprowadzanych procesach technologicznych.
Procesy spawalnicze prowadzimy zgodnie z: metodami 111 MMA, 135, 136, 138 MAG, 121 Automat, 141 WIG TIG. Certyfikaty spawalnicze naszych pracowników ustalone zostały wg normy 9606-1. Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług oraz na bezpieczeństwo pracowników i środowiska naturalnego.”

Prezesom Firmy Spectos : Dariusz CIążela i Pawel Gwiazda – Serdecznie dziękujemy za wkład i zaangażowanie w rozwój naszej lokalnej drużyny Piłki Ręcznej KPR Blejkan Gryfino, MY jako działacze i zawodnicy zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dzielnie reprezentować barwy waszej firmy na naszych strojach meczowych jak i banerach reklamowych.

To dzięki wam projekt #1LigawGryfinie, ma szanse wypalić.

A Nas bardzo cieszy fakt, iż powolutku do naszego projektu dołączają nasze lokalne firmy, widzimy że wam i kibicom marzy się ta #1LigawGryfinie i z przyjemnością nam pomagacie…🤗🤗🤗

W imieniu Zarządu Drużyny KPR Blejkan Gryfino, serdecznie dziękujemy i witamy w naszej skromnej rodzinie 😊 💪😎🍺

Do zobaczenia na hali…już niebawem… 😍

www.spectos.eu