..atmosfera typowo świąteczna, każdy w domu szykuje się do świąt, zawodnicy naszej drużyny odpoczywają z rodzinami, a zarząd klubu ciężko pracuje. W dniu dzisiejszym nasi działacze byli odwiedzić budowę nowej hali w Gryfinie, w towarzystwie zastępcy Burmistrza Gryfina Tomasza Milera, oraz kierownika budowy zwiedzaliśmy to na co wszyscy czekamy z utęsknieniem od wielu-wielu lat. Członkowie Zarządu w Składzie: Prezes Jerzy Miler, Dyrektor Sportowy Maciej Wirski oraz Członek Zarządu Artur Krawczyk i przedstawiciel samych zawodników Jakub Blejsz, wyszli z prezentacji i postępów pracy bardzo zadowoleni. Uśmiechy na ich twarzach oznaczały że do końca tej wymarzonej przez każdego chwili jest co raz bliżej.

„ W końcu będziemy mogli przyjść na mecz z rodzinami, usiąść spokojnie na krzesełkach i obejrzeć walkę naszych chłopaków. To jest to czego mi osobiście na meczach w Gryfinie brakuje najbardziej. Miejmy nadzieję że piękna duża i wygodna hala, przyciągnie mnóstwo kibiców na mecze naszej drużyny, a chłopcy pokażą pełne zaangażowanie i w przyszłym sezonie wywalczą upragniony awans do I Ligi. Z taką hala jaka się buduje w centrum Gryfina, to już możemy spokojnie walczyć o najwyższe cele, kto wie I liga ale w przyszłości może i nawet Super Liga.” – powiedział nam po prezentacji bardzo zadowolony Dyrektor Sportowy Maciej Wirski.

Sama budowla oraz tempo pracy robi naprawdę wrażenie, co nas wszystkich bardzo cieszy, ale jest jeszcze jedna dobra informacja. Dostaliśmy dzisiaj potwierdzenie od Kierownika budowy naszej Hali, iż przygotowanie do sezonu 2020/21 zaczynamy już od sierpnia na nowej hali w Gryfinie. I to jest najlepsza informacja naszej dzisiejszej delegacji….