..mamy piękne Niedzielne popołudnie, nasza drużyna już w Bydgoszczy, na najbliższym wyjazdowym meczu o mistrzostwo II ligi Pomorskiej.

Gramy w następującym składzie :

Grzegorz Słomczyński – Lucjan Galus 8, Bartosz Telenga 6, Mateusz Kminikowski 5, Kamil Prokopczyk 4, Rafał Lasko 2, Szymon Tołyż 2, Marek Jezierski 1, Maciek Jezierski, Kacper Blejsz, Michał Klemens,, Przemek Kręcki, Paweł Twardowski.

AZS UKW Bydgoszcz – piłka ręczna 24 – 28 KPR Gryfino

„ Tomasz Matoszko – Wieziemy 3 Punkty do Gryfina dla Ciebie – Wracaj do Zdrowia Chłopaku !!! ”

TAK, Drodzy Państwo, wracamy z Bydgoszczy jako ZWYCIĘSCY i dopisujemy do naszych punktów kolejne 3, ale za to bardzo ważne 3 punkty. Mecz od samego początku był wyrównany, z mała przewagą gospodarzy, którzy grali u siebie i mieli atut gospodarza. Zawiniły u nas niepotrzebne dwu-minutowe kary i kilka 100% sytuacji, które niestety nie znalazły swojego miejsca w bramce. Na nasze szczęście do przerwy prowadziliśmy 12-13. Druga połowa to już popis naszej drużyny, graliśmy perfekcyjnie, w bramce kilka ważnych interwencji naszego bramkarza Grzegorz Słomczyński, do tego, jak zwykle nasz super snajper Lucjan Galus „Maszyna” – zanotował bardzo dobre zawody. Cieszy też fakt, że do pozytywnej formy wraca nasz bardzo silny kołowy Mateusz Kminikowski, który dał dzisiaj popis i rzucił aż 5 bramek !!! – co daje mu najlepszy występ ligowy w naszych barwach. Na duże brawa zasługują również Bartosz Telenga i Kamil Prokopczyk. Cieszy, naprawdę cieszy nas forma naszych zawodników. Wygrać u siebie – mając wspaniałą Gryfińską publiczność – to jedno, ale przywieźć ciężko zdobyte 3 punkty wyjazdowe z trudnego terenu przeciwnika – to sztuka – która nam się dzisiaj udała – Powiedział nasz Trener Arkadiusz Augustyniak.

Panowie wracajcie już do nas powoli i spokojnie, a my możemy Wam śmiało powiedzieć, że jesteśmy z Was BARDZO DUMNI i cieszy nas fakt, że w końcu w Gryfinie mamy PRAWDZIWĄ DRUŻYNĘ. Za tydzień wielka wojna, mecz o „podwyższonym ciśnieniu” z bardzo mocną drużyna : Szczypiorniak Gniezno – który plasuje się na 5 miejscu w lidze i gra bardzo dobry handball.

Już dziś wszystkich serdeczni zapraszamy – Sobota 24.11.2018 godzina 18:00 – MUSICIE BYĆ Z NAMI !!!