..sezon 2020/2021 oficjalnie się już zakończył, MISTRZA Ligi w Gryfinie już mamy, a teraz czas na małe podsumowanie i oficjalne wyróżnienia dla poszczególnych zawodników.

W zarządzie Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino jest akurat 5 działaczy klubowych i to właśnie Oni na podstawie zaangażowania, podejścia i występów wybierają wyróżnionych w tym sezonie zawodników. Wybieramy : Bramkarza Sezonu, Obrotowego-Kołowego Sezonu, Skrzydłowego Sezonu, Rozgrywającego Sezonu, Objawienie Sezonu i MVP Sezonu. W dniu dzisiejszym dosłownie JEDNOGŁOŚNIE wybraliśmy BRAMKARZA SEZONU.

BRAMKARZEM SEZONU 2020-2021 w drużynie KPR Blejkan Gryfino Zostaje:

Kacper Kłodziński 🥇🏆🥳🔥❤💪‼

Oficjalnie Kacper dołączył do nas 18 sierpnia 2020 roku, a przyjechał z bardzo dalekiego Olsztyna.

„Pamiętam dzień, w którym dostałem telefon od naszego wspólnego znajomego, że Kacper wraca do swoich rodzinnych stron i że szuka klubu. Zrobiłem rozeznanie na jego temat i usłyszałem same pozytywne opinie, zawodnik pomimo swojego niedużego wzrostu jest bardzo szybki i skoncentrowany z bardzo szybki refleksem, i wiecie co ?? W ogóle się na tych opiniach nie przejechałem, było dokładnie tak jak wszyscy o nim mówili. Po pierwszych 3 pojedynkach ligowych już wiedziałem, że to trafiony transfer w setkę. Bramkarza na jakim mi zależało mamy, ale to nie koniec – Kacper zabrał się za szkolenie naszej Gryfińskiej młodzieży i dodatkowo prowadzi indywidualne treningi wszystkich bramkarzy w klubie nie zależnie od wieku, taki zawodnik to skarb i raczej na pewno już nikomu go nie oddamy” – powiedział bardzo dumny z naszego bramkarza dyrektor sportowy Maciej Wirski.

Tak więc Panie Kacprze , w imieniu Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino, Gratulujemy Awansu do I Ligi jak i otrzymania takiego wyróżnienia, jakim jest BRAMKARZ SEZONU w naszej Drużynie. Liczymy na Pana zaangażowanie i dalszą grę w naszym klubie z herbem miasta Gryfina na bluzie bramkarskiej. ❤🔥😍