‼️ BRAMKARZ SEZONU 2019/2020‼️

Jak co sezon i tym razem pozwoliliśmy sobie z całym Zarządem Drużyny II-Ligowej KPR Blejkan Gryfino, nagrodzić zawodników za ich wkład i zaangażowanie w meczach Ligowych. Lecz tym razem zaczniemy od wybrania zawodnika na pozycji BRAMKARZA. Do dyspozycji w tym sezonie mieliśmy ich aż sześciu, jak nigdy dotąd trener Arkadiusz Augustyniak miał niezły orzech do zgryzienia, na kogo w danym meczu postawić. Wybór bardzo trudno, bo każdy z całej szóstki rozegrał mniej więcej podobną ilość spotkań, były to różne mecze, różni przeciwnicy. Wybrać trzeba było jednego, nie był to absolutnie jednogłośny wybór działaczy, po dość ciężkiej negocjacji BRAMKARZEM sezonu 2019/2020 drużyny KPR Blejkan Gryfino został

Kuba Młynarczyk 🏆🥇🏅🎖🤾‍♂️🥳

Pan Jakub jest wychowankiem drużyny z Gryfina, w seniorskiej ekipie II-Ligowca rozegrał swój trzeci sezon. Z meczu co mecz dawał z siebie wszystko, lecz w tym sezonie wypadł najlepiej pod kontem formy jak i zaangażowania w mecze czy też treningi. Kuba aka ”Młynek-Junior” akurat miał skąd brać przykład, gdyż w naszej „bramce” występuje też jego starszy brat Michał Młynarczyk, akurat z bardzo dużym doświadczaniem między słupkami lokalnego Szczypiorniaka. Rodzice Jakuba są naszymi fanami od samego początku i nie opuścili jak dotąd ani jednego meczu, co sezon mogą być bardzo dumni ze swoich synów, lecz w tym sezonie mogą być dumni podwójnie z Kuby.

Panie Jakubie, w imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej KPR Blejkan Gryfino, ślicznie dziękujemy za pana wkład jak i przepiękne parady bramkarskiej podczas meczów w Gryfinie i na terenach naszych przeciwników ligowych.

Miano BRAMKARZA sezonu należy się Panu w 100%.

Dziękujemy i do zobaczenia na nowej hali w nowym sezonie 😊