..nowy tydzień – nowe możliwości – a my spieszymy z dobrą informacją. W sumie trenuje z nami od samego początku tego sezonu, lecz dopiero teraz udało się dograć wszelkie formalności i przekonać do siebie Zarząd Klubu. Drodzy Państwo jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od pewnego już czasu w barwach naszej drużyny występuje :

Filip FEDEŃCZAK 🥳🤩💪

A tak sam zawodnik przedstawi się naszym kibicom:„Witam na imię mam Filip, mam 20 lat mierze 182cm i ważę około 93 kg, pochodzę z Nowogardu, gdzie zacząłem swoją przygodę z Piłka Ręczna w szkole podstawowej nr 1 w Nowogardzie pod okiem trenera Bogdana Wawryczuka, który od samego początku stawiał mnie na pozycji obrotowego. Tak spodobała mi się ta pozycja, że zostałem na niej aż do dziś. Dzięki Panu Bogdanowi i mojemu bratu Dawidowi zacząłem grać w Piłkę Ręczna i się zakochałem w tej dyscyplinie. Gdy skończyłem gimnazjum dalszą grę piłki ręcznej rozwijałem pod okiem Pana Mieczysława Zarta i Artura Rykaczewskiego w klubie CKS SMS Szczecin . Wierze w to, że dzięki trenerowi i kolegom z zespołu stanę się jeszcze lepszym zawodnikiem i obiecuję, że dam z siebie wszystko, co w mojej mocy, aby dobrze zaprezentować się kibicom w Gryfinie jak całemu Zarządowi Klubu PGE KPR Gryfino.”

Warto też dodać, że FILIP jest rodzonym bratem DAWIDA FEDEŃACZAKA, obecnie reprezentanta szerokiej kadry narodowej POLSKI, oraz zawodnikiem Superligowej drużyny Azoty-Puławy.

Nasz klub jestem pierwszym profesjonalnym klubem FILIPA, wcześniej grywał tylko w rozgrywkach szkolnych, także przednim duże wyzwanie sportowe, pierwsze kroki od samego początku na parkietach I ligowych. Pochodzi z rodziny gdzie Piłka Ręczna jest przodującym sportem, jesteśmy wręcz przekonani, że spokojnie sobie poradzi.

No to Panie Filipie, Witamy w rodzinie, życzmy mnóstwo udanych pojedynków oraz jak największej liczby rzuconych bramek w barwach naszej drużyny. POWODZENIA – KPR RuuuRaaa 💪💪💪

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE