..pierwszy sparing noworoczny mamy za sobą, z Eberswalde wracamy w dobrych humorach 😊

1,SV Eberswalde 32 – 35 KPR Gryfino

Zagraliśmy w następującym składzie :
Paweł Gołofi, Jakub Młynarczyk, Grzegorz Słomczyński – Bartosz Telenga 10, Przemysław Kręcki 7, Rafał Lasko 6, Maciej Jezeirski 5, Oskar Gała 4, Mateusz Kminikowski 2, Przemysław Łobos 1, Marek Karbowski.

Przybyliśmy do Eberswalde zgodnie z planem o godzinie 19:00 nasi zawodnicy przystąpili do rozgrzewki. Start meczu o 19:30, zagraliśmy 3×20 minut, sam mecz rozegrany został w przyjaznej atmosferze, po dogadaniu warunków gry i ustaleniu sędziów Polskiego (Adam Zieliński) i Niemieckiego – zaczęliśmy. Trener Arkadiusz Augustyniak wystawił najmocniejszy skład z obecnych na meczu graczy. Mecz stał na dość wysokim poziomie, lecz od samego początku na naszą korzyść, nie daliśmy gospodarzom wyjść ani na chwile na prowadzenie. Trener zastosował kilka ryzykownych wariantów gry, na duże brawa zasługuje cała drużyna, lecz bardzo dobrą skuteczność gry miał Przemysław Kręcki, który po raz pierwszy zagrał na ROZEGRANIU. Jak widać po ilości bramek – egzamin zdał na 5+, najwięcej bramek rzucił Bartosz Telenga, ale po przerwie świątecznej musimy popracować nad jego skutecznością, cieszy postawa Mateusza Kminikowskiego w grze w obronie oraz Rafała Lasko za bardzo dobre rozgrywanie piłek, na skrzydle też dobrze zagrał Maciej Jezierski, i powoli „Maćko” wraca do swojej formy z przed sezonu. Na mecz jak widać na zdjęciu pojechała cała „śmietanka” działaczy z głównym prezesem Jerzym Milerem w roli głównej. Cieszy nas fakt również że, mecz wygraliśmy na trudnym terenie przeciwnika. Teraz czeka nas turniej w Nowogardzie….