..witamy drodzy Państwo, coś nas ostatnio nie ma za dużo na naszym FunPage, a to dlatego, iż sezon już się skończył, a my mamy od groma pracy wewnątrz klubu. Pracujemy nad dopięciem budżetu na nowy sezon i póki co nie wygląda to najlepiej. No ale sprawy wewnętrzne zostawiamy w biurze naszego klubu. Teraz do rzeczy, jak co sezon czas jest na uhonorowanie i wyróżnienie naszych zawodników za miniony pełny niespodzianek sezon 2021/22 w I lidze grupy A.

Na wczorajszym posiedzeniu klubowym doszliśmy do porozumienia, aby tym razem wyróżnionych zawodników wybierali nasi LICZNI kibice, którzy wspierali nas co mecz na przepięknej hali w Gryfinie. To, że mamy dużą liczbę wiernych fanów można było zauważyć na każdym meczu ligowym, jesteśmy dumni, że mamy tak wspaniałych kibiców i praca w klubie z taką publiką na trybunach, to jest czysta przyjemność dla każdego działacza w naszym klubie.

Wybierać będziemy w kolejności: Bramkarz Sezonu, Skrzydłowy Sezonu, Rozgrywający Sezonu, Objawienie Sezonu i MVP Sezonu.

Każde głosowanie będzie trwało 48 godzin, a wybór będzie zależny od Was i kliknięcie w odpowiednią emotikonkę dołączoną do zdjęcia. Głosować może każdy, od małego po dużego Fana naszej drużyny. Oddane głosy będą brane pod uwagę tylko te, które będą na naszym klubowym koncie Facebookowym (nie bierzemy po uwagę głosów udostępnionego posta, ale jak najbardziej do tego zachęcamy) .Pierwsze głosowanie Bramkarza Sezonu będziemy wybierać od dzisiaj.

No to co, pobawimy się trochę w „tą GRĘ” ?? 😎
KPR RuuuRaaa ✊👊💪