Dobry wieczór Gryfino, mamy sobotę dnia 7 maja 2022 roku, rozgrywaliśmy dzisiaj ostatni mecz sezonu 21/22 we własnej hali w Gryfinie. Tym razem w końcu mamy dla Was rewelacyjne wręcz wiadomości. W Y G R A L I Ś M Y ten MECZ, w przepięknym stylu, takim, jaki nasi dzielni gladiatorzy przyzwyczaili nas na początku sezonu, a teraz do rzeczy:

PGE KPR Gryfino 29:23 SMS ZPRP II Kwidzyn

Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Tomasz Grzegorek 10, Maciej Jezierski 5, Mateusz Jurkiewicz 4, Kamil Kostrzewa 3, Kamil Prokopczyk 2, Jakub Gackowski 2, RAFAŁ LASKO 1, Kamil Skrzypkowiak 1, Michał Statkiewicz 1, Marek Jezierski, Damian Dziapa, Krzysztof Karnacewicz, Michał Klemens.

Od samego początku była walka, nie na 100% a na 200% – tak jak zapewniali nas nasi dzielni zawodnicy, w ostatni meczu na własnym terenie zdobędą 3 punkty. Kolejny wręcz REWELACYJNY pojedynek zagrał dzisiaj nasz bramkarz Dawid Dobko, który w tym sezonie jest olbrzymim objawieniem ligi, parady na najwyższym poziomie – brawo Dawid – przepiękne parady bramkarskie w twoim wykonaniu dały nam 3 bramkowe prowadzenie już po pierwszych 5 minutach gry. I tak do samego końca dzisiejszego pojedynku nie daliśmy rywalom ani razu wyjść na prowadzenie. Kolejnym wyróżniającym się dziś zawodnikiem był nasz „rasowy” kołowy – Tomasz Grzegorek, był dzisiaj bezbłędny na swojej pozycji. No i ten Mateusz „Mati” Jurkiewicz – MECZ SEZONU – zdecydowanie – nie dość, że rzucał przepiękne bramki – to zanotował aż 5 asyst bezpośrednio do naszego „rasowego” kołowego. Noooo „MATI” nasi kibice w Gryfinie byli dzisiaj pod ogromnym wrażeniem twojej gry, naprawdę dałeś czadu dzisiaj chłopaku. Bardzo dobre spotkanie rozegrał dzisiaj również nasz prawo skrzydłowy – Maciej Jezierski – te okrzyki z trybun, gdzie kibice skandowali twoje imię i nazwisko, aż mi się łezka w oku zakręciła – Macko SZACUNECZEK chłopie – że tak sobie pozwolę – „stary” doby Maćko – UWIELBIAM cię w takim transie jak dzisiaj !!! Za to na środku, pomimo urazu palca – dzielił dzisiaj piłą Jakub Gackowski – może nie narzucał dużo bramek, ale swoją robotę wykonał rewelacyjnie – bardzo mądrze rozrywał piłkę i włożył w ten mecz olbrzymie doświadczenie. Cały mecz w naszym wykonaniu wyszedł tak, jak trener Bartosz Jurkiewicz sobie założył, dzisiaj może być dumny ze swoich chłopaków, bo pokazali kawał prawdziwego handballa i to w jakże ważnym dla nas meczu, ostatnim w tym sezonie przed własną publicznością.

Hm…kurczę – chyba o czymś zapomniałem – aaaa w życiu – czekałem na ten moment od września 2021 roku, tak właśnie – drodzy Państwo z OGROMNĄ wręcz PRZYJEMNOŚCIĄ OGŁASZAM – RAFAŁ LASKO – wrócił do gry. W imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej w Gryfinie chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu partnerowi medycznemu – Podfigurny – Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej. Gryfino❤️ – za pozbieranie nam Rafałka w kupę z bardzo poważnej kontuzji, na, tyle że mógł dziś zadebiutować w I lidze i do tego w ciągu 1 minuty rzucić debiutanckiego gola. Panie Zbigniew Podfigurny – JEST PAN CUDOTWÓRCA – dziękujemy za pomoc, Rafałek jest dla Nas jak złoto, a dziś wszedł w mecz jak w masełko i do tego rzucił bramkę, raczej na pewno z dedykacją dla Pana i Pana pracowników. DZIĘKUJEMY 😎💪

No to bardzo ważne dla Nas trzy punkty dziś w Gryfinie zdobywamy, baliśmy się, iż po naszych ostatnich pojedynkach dziś nie będzie dużej publiczności, a tutaj kolejna niespodzianka. Było Was dużo i daliście czadu na trybunach – taka publiczność to skarb największy na świecie – DZIĘKUJEMY również WAM za to, że z nami jesteście na dobre i na złe – tą wygraną dedykujemy WAM – JESTEŚCIE NAJLEPSI.Dziś już odpoczywamy, a za tydzień ostatni mecz w tym sezonie jedziemy do…..Kwidzyna – zagrać mecz z I drużyną tamtego SMS-u. KPR RuuuRaaa 😎🥳👊💪