..dobry wieczór Gryfino, mamy 15 kwietnia 2023 roku, w Gryfinie podejmowaliśmy dziś drużynę Tytanów Wejherowo, którzy nie pozostawili złudzeń gładko pokonując naszych dzielnych „Gladiatorów”.

PGE KPR Gryfino 31:38 Tytani Wejherowo

Zagraliśmy dziś w następującym składzie:

Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Filip Witkowski 9, Rafał Lasko 5, Kacper Blejsz 4, Bartosz Telenga 4, Jakub Gackowski 3, Kamil Kostrzewa 2, Radosław Jarząbek 2, Michał Klemens 1, Michał Statkiewicz 1, Patryk Baliński, Marek Jezierski, Filip Fedeńczak, Kamil Skrzypkowiak.

Od samego początku dzisiejszego pojedynku to goście narzucili swój tryb gry, nie dając ani przez minutę gospodarzą. Mecz walki, pięknych bramek, ale i olbrzymiej ilości błędów, popełnionych przez naszych zawodników. Bardzo dobre zawody zagrał dzisiaj Filip Witkowski, który zdobył aż 9 bramek, przypłacając kontuzją, jak się później okazało na szczęście nie groźną, bo wyglądała wręcz fatalnie, przez równo 10 minut nie mógł podnieść się z parkietu. Na szczęście po oględzinach naszego najlepszego „Medyka” – Andrzeja Iwko, Filip wstał i o własnych nogach zszedł z boiska. Swój dzień miał dzisiaj również Rafał Lasko 5 trafień, Bartosz Telenga 4 trafienia oraz Jakub Gackowski 3 bramki. Za to zdecydowanie swój mecz sezonu miał nasz jedyny wychowanek Kacper Blejsz – 4 przepiękne bramki i w końcu było widać w nim chęć na zdobywanie dużej ilości bramek. Brawo Kacper – trochę późno – ale takiego jak dziś chcemy cię oglądać już zawsze.

No niestety dzisiaj zdecydowanie lepszy dzień mieli nasi rywale, to był ich dzień i wyjechali z Gryfina z 3 punktami. My przegrywamy, ale już myślami jesteśmy w Kwidzynie za tydzień ,gdzie rozegramy swój przedostatni mecz w tym sezonie z tamtejszym SMS-em Kwidzyn.KPR RuuuRaaa… 💪💪💪

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE