..mamy sobotę dnia 23 listopada 2019r. godzina 18:00, do Gryfina przyjechała bardzo mocna ekipa MKS Brodnica.

Wynik końcowy :

KPR Blejkan Gryfino 21:25 MKS Brodnica

Wystąpiliśmy w następujący składzie :

Słomczyński Grzegorz, Gołofit Paweł, Dobko Dawid – Galus Lucjan 6, Blejsz Jakub.4, Matoszko Tomasz 2, Lasko Rafał 2, Klemens Michał 2, Prokopczyk Kamil 1, Jezierski Marek 1, Tołyż Przemysław 1, Bujnowski Jakub 1, Kręcki Przemysław 1, Jurkiewicz Mateusz, Tołyż Szymon, Słodkowski Jakub,

Ahm… niestety, po raz pierwszy w tym sezonie doznajemy porażki we własnej hali w Gryfinie. Było dokładnie tak jak zapowiadaliśmy, była walka, piękna gra w obronie i widowiskowe bramki, ale niestety tym razem koncert zagrali zawodnicy z MKS Brodnica. Od samego początku meczu prowadzili, aż po ostatni gwizdek meczu… Było widać dzisiaj w Gryfinie że to jednak zawodnikom z Brodnicy piłka leżała w ręku i to oni wiozą do siebie 3 bardzo ważne i zasłużenie wywalczone punkty.

„Skuteczność w meczu, to bardzo ważny element aby wygrywać spotkania – tym bardziej na własnym terenie, my jej dzisiaj niestety nie mieliśmy, brakowało wykończenia 100% sytuacji. Fenomenalne zawody zagrał dzisiaj bramkarz gości, chłopak naprawdę ma papiery na grę zdecydowanie wyżej jak II-liga. Natomiast co do moich chłopców, Lucjan Galus – ile mógł to pomógł, rzucając przy tym 6 bramek. Bardzo dobry debiut zaliczył dzisiaj w naszej bramce Dawid Dobko, który po mimo pierwszego meczu w II Lidze Pomorskiej nie przestraszył się przeciwnika i bronił naszej bramki bardzo skutecznie, w sumie popełnił jeden mały błąd pod koniec spotkania, ale to co wyjął spokojnie pokrywa jego jedną nie udaną sytuacje w tym meczu. No szkoda, to „były” bardzo ważne 3 punkty, które niestety nie zostają w Gryfinie –  mówi się trudno i gramy dalej.” – powiedział nam po meczu smutny Trener Arkadiusz Augustyniak.

No cóż panowie, pokazaliście dzisiaj dużo walki, pięknych akcji, brakowało wykończenia, ale przed nami kolejne spotkania i nie ma co się łamać…Twierdza w Gryfinie po 6 meczach II Ligi Pomorskiej została zdobyta, szkoda bo przed meczem zapowiadało się zupełnie inaczej……

Za równy tydzień gramy z beniaminkiem tej ligi UKS Hagard Strzałkowo na ich ciężkim terenie, jaki będzie wynik ?? –  to się okaże w najbliższą sobotę po godzinie 19:00……..