..no to co ?? No to gramy. Już jutro o godzinie 18:00 rozegramy kolejny mecz o mistrzostwo I ligi, a przeciwnikiem naszym będzie odwieczny rywal jeszcze z parkietów II ligowych Tytani Wejherowo.

Spieszymy z informacjami z szatni naszej drużyny, gdyż niestety nie są one zbyt optymistyczne. Tydzień temu zagraliśmy mecz w Olsztynie, niestety ulegając gospodarzom 33:31, lecz nie to jest teraz największym problem. Aż 10 zawodników we wtorek zgłosiło Zarządowi Klubu, iż nie czują się najlepiej, w pierwszej kolejności każdy z całej 10 zaciągnął rad lekarzy rodzinnych, którzy skierowali automatycznie na badania pod kątem sars cov 2. Wyniki całej „dziesiątki” dały rezultat NEGATYWNY, co nas trochę uspokoiło, niestety w dalszym ciągu nie czują się najlepiej i w dniu jutrzejszym po prostu ich zabraknie. Zarząd w pierwszej kolejności zwrócił się do Związku Piłki Ręcznej w Polsce z prośbą o przełożenie jutrzejszego spotkania na inny termin, niestety nie dostaliśmy zgody. Po czym próbowaliśmy skontaktować się naszym rywalem z Wejherowa z prośbą o przełożenia meczu, lecz i Oni sami nie wyrazi zgody. Niestety dla nas, ale mecz musi się jutro odbyć i przystąpimy do niego w dość eksperymentalnym składzie.

Trener Bartosz Jurkiewicz ma niezły orzech do zgryzienia, ale powiedział nam, że tak łatwo się nie podda i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wygrać jutrzejsze spotkanie składem zdolnym do grania. Sami zawodnicy ZDOLNI do grania, zapowiedzieli walkę nie na 100% a na 200%, więc szykuje się prawdziwe meczycho.

Wszystkim chorym zawodnikom, życzymy mnóstwo zdrówka i jak najszybszego powrotu na hale w Gryfinie – szybciutko zbierajcie siły Panowie i trzymajcie kciuki za swoich kolegów z drużyny w dniu jutrzejszym.

A czy Wy będziecie z nami jutro na meczu ?? Pomimo osłabienia naszego składu LICZYMY NA WAS, potrzebujemy, abyście jutro byli naszym „ósmym” zawodnikiem tak jak przed dwoma tygodniami.

Wejście na mecz oczywiście jest bezpłatne a MY liczymy na wasze wsparcie.

Sobota 12 marca godzina 18:00 – do zobaczenia – KPR RuuuRaaa !!!