..dzień dobry, drodzy państwo. Niestety nie mamy dobrych wieści po wczorajszym ostatnim pojedynku ligowym na własnym terenie. Rozegraliśmy przedostatnią kolejkę ligową I rundy o mistrzostwo I ligi, przeciwnikiem naszym była jak się okazało bardzo zdolna młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kwidzyniu.

Wynik końcowy :

PGE KPR Gryfino 28:29 SMS ZPRP I Kwidzyn

Zagraliśmy w następującym składzie :

Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny  – Bartosz Telenga 10, Jakub Gackowski 5, Lucjan Galus 5, Krzysztof Karnacewicz 3, Kamil Prokopczyk 2, Tomasz Grzegorek 2, Damian Dziapa 1, Marek Jezierski, Michał Klemens, Kamil Kostrzewa, Michał Statkiewicz, Bartosz Dyzmański, Kamil Skrzypkowiak.

Hm…może o pracy sędziów nie będziemy się rozpisywać – każdy, kto był na wczorajszym meczu to dobrze widział iż nie koniecznie ten poziom rozgrywek jest akurat dla nich dobrym rozwiązaniem na rozwijanie swoich umiejętności sędziowskich. Skupmy się na naszych zawodnikach. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Bartosz Telenga, który dwoił się i troił na lewym skrzydle naszej drużyny. W bramce swój dzień po raz kolejny miał Dawid Dobko, kilka akcji „sam na sam” bronił tak jak na bramkarza przystało. Krzysztof Karnacewicz – bardzo dobrze rozgrywał piłkę, widział każdego wolnego zawodnika i zanotował 3 trafienia. Lucjan Galus, jak to na naszego kapitana przystało – też oddał serducho i wykorzystał wszystkie rzuty karne – 5 trafień, bardzo dobry wynik. Ogólnie mecz przegrany – szkoda, bo nie koniecznie tak miał wyglądać ostatni pojedynek w tym roku na własnej hali w Gryfinie. Po analizie nagrania z wczorajszego pojedynku widać ogromne błędy, i nie są to absolutnie błędy naszych zawodników, nie są to też błędy zawodników z Kwidzyna… No ale ewidentnie głównymi aktorami wczorajszego pojedynku, było dwóch młodych Panów, którym oczywiście błędy też mają prawo się zdarzać, ale zdecydowanie nie takie jak wczoraj i nie na takim poziomie rozgrywek – za co im akurat NIE dziękujemy.

W najbliższą niedzielę gramy ostatni już pojedynek w tym roku, jedziemy do drugiej ekipy SMS ZPRP II Kwidzyn, mecz zaczynamy o godzinie 14:00. To by było na tyle.

KPR RuuuRaaa !!!