..aahhh…te transfery i ploteczki transferowe, a nie mówiliśmy wam że w tym roku będzie grubo ?? Na pewno nie było by ich dzięki naszym nowym hojnym sponsorom. A to właśnie dzisiaj przedstawimy wam sylwetkę kolejnej lokalnej firmy, która bez mrugnięcia okiem wsparła nasze działania i projekt #1ligawGryfinie.

Jest nam ogromnie miło poinformować iż nowym, kolejnym LOKALNYM (co nas bardzo cieszy) – Gryfińskim sponsorem drużyny II Ligowej KPR Blejkan Gryfino jest firma BRUKPOL.

A tak piszą o sobie :

„Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1999 roku. Głównym obszarem świadczenia naszych usług jest województwo zachodniopomorskie, wykonujemy również zlecenia na terenie Niemiec.

Nasza firma ma charakter rodzinny oraz wieloletnie tradycje budowlane. Trzon przedsiębiorstwa stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na budowach krajowych i zagranicznych kadra o bogatym dorobku zawodowym. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników, przez co przygotowani jesteśmy do prowadzenia większości robót w branży budowlanej.

Realizujemy zamówienia zarówno od inwestorów prywatnych jak i od firm. Na swoim koncie mamy również realizację wielu zamówień dla szkół i innych placówek oświatowych (przedszkola, świetlice), Gminy Gryfino, Starostwa, placówek wojskowych czy spółdzielni mieszkaniowych.

Pracujemy na najlepszych materiałach dostępnych na rynku, na wykonywaną pracę dajemy długoletnią gwarancję. Stawiamy na uczciwość, solidność i rzetelność i terminowość wykonywanej pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z wykonania zleconych prac.”

No to mamy w drużynie nowego członka rodziny. Akurat rozmowy pomiędzy BRUKPOL-em a  Zarządem Klubu KPR Blejkan Gryfino, na temat wsparcia finansowego przebiegły bardzo szybko i bez problemowo. Gdyż właściciele firmy Brukpol : Andrzej Szyłow i Łukasz Fuks, sporty różnego rodzaju, mają we krwi od urodzenia. Może nie koniecznie Piłkę Ręczną, ale dokładnie od dzisiaj stali się jednymi z naszych największych fanów, lokalnej drużyny szczypiorniaka i z tego co już zapowiadają, nie zamierzają opuścić ani jednego meczu na naszej nowej hali.

Panowie Andrzej Szyłow i Łukasz Fuks z firmy BRUKPOL.

W imieniu Zarządu Klubu KPR Blejkan Gryfino, chcieliśmy wam SERDECZNIE podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyliście i gwarantujemy że w najbliższym sezonie 2020/21 – będziemy godnie reprezentować waszą firmę na koszulkach naszej drużyny, czy banerach reklamowych. To właśnie dzięki takim ludziom jak wy, projekt #1LigawGryfinie, ma szanse wypalić…..

Dziękujemy i do zobaczenia na naszej nowej hali już nie długo…..