..dzień dobry Gryfino, noooooo w końcu !!! Spieszymy do Was z dobrymi wiadomościami. W dniu dzisiejszym o godzinie 12:00 rozegraliśmy kolejny mecz o mistrzostwo I ligi w bardzo oddalonym od Gryfina – Olsztynie z tamtejszą młodzieżą drużyny KS Szczypiorniak Olsztyn.

KS Szczypiorniak Olsztyn 29:31 PGE KPR Gryfino

Zagraliśmy w następującym składzie:
Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Aleksander Jeziorny – Radosław Jarząbek 7, Filip Witkowski 6, Michał Statkiewicz 6, Kamil Kostrzewa 4, Bartosz Telenga 3, Patryk Baliński 2, Kamil Skrzypkowiak 2, Rafał Lasko 1, Michał Klemens, Filip Fedeńczak.

Od samego początku tego spotkania można było wywnioskować z gry, iż będzie to bardzo zacięty pojedynek, bramka za bramkę, i tak też właśnie było, przez cały mecz nie było większej przewagi żadnej z drużyn jak dwie bramki. Przepiękne parady bramkarzy obydwu drużyn, silny mecz w obronie, ale lepsza pod koniec okazała się nasza drużyna. Rewelacyjny występ – zdecydowanie MVP tego spotkania – został w dniu dzisiejszym Aleksander Jeziorny – młodziutki bramkarz z Gryfina po raz kolejny udowodnił trenerowi, że warto na niego stawiać, zagrał dzisiaj CAŁY mecz na bardzo wysokim procencie obronionych rzutów. Brawo OLEK !!! Tak trzymać. Na duże pochwały w tym meczu zasłużyli również Michał Statkiewicz, rzucając 6 bramek, Radosław Jarząbek 7 bramek – który też trzyma ostatnio wysoką formę. Niespodziewanie swój dzień też miał dzisiaj Kamil Kostrzewa, który zaliczył jak dotąd najlepszy swój występ w tym sezonie rzucając 4 bramki, no i nasz „Loczek” Kamil Skrzypkowiak – bardzo konsekwentnie wykonywał dziś polecenia trenera Bartosza Jurkiewicza.

„ufff….kamień z serca… – to był ciężki i bardzo dobry pojedynek naszych chłopaków, rewelacyjny dzień miał dzisiaj Olek Jeziorny, który zamurował naszą bramkę. Brawa dla chłopaków, do domu dzisiaj w końcu wracamy w dobrych humorach.” – powiedział szczęśliwy wiceprezes Andrzej Kejs.

No Panowie, ogromne gratulacje – w końcu udało się przywieźć pierwsze w tym roku 3 punkty, z bardzo trudnego terenu. Pięknie dziękujemy i wracajcie spokojnie do domów…KPR RuuuRaaa 💪

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE