.MVP drużyny KPR Gryfino, sezonu 2018/19 mamy zasłużenie wybranego, tym razem nadszedł czas na KRÓLA STRZELCÓW – A jest nim nit kto inny jak :

🥇🤾‍♂️👑👑 Lucjan Galus 👑👑🤾‍♂️🥇

Pan Lucjan w naszej drużynie gra od sezonu, ale całkiem nie dawno reprezentował barwy : KS Energetyk Gryfino. Po rozmowie z naszymi działaczami postanowił powrócić do Gryfina i pomóc chłopakom w II lidze, na miarę swoich możliwości. W Sumie rozegrał 16 meczów w których rzucił aż 137 bramek, co daje mu rewelacyjną średnią bo aż 8.80 !!! bramki na mecz. „Zawodnik o bardzo silnym rzucie zza 9 metra, do tego perfekcyjnie wykonywane rzuty karne i olbrzymia pomoc w obronie” to zdecydowanie atuty naszego KRÓLA STRZELCÓW jakim jest tkz. Gryfińska „MASZYNA” do zdobywania bramek. A żeby tego było mało, Pan Lucjan wygrał konkurs na najlepszego gracza według naszego Patrona Medialnego jakim jest : Gazeta Gryfińska, a na dodatek udzielił wywiadu – na którego lekturę serdecznie zapraszamy.

Panie Lucjanie w mieniu całego ZARZĄDU oraz ZAWODNIKÓW naszej drużyny KPR Gryfino, GRATULUJEMY Panu tak prestiżowego wyróżnienia jakim jest:

👑KORONA KRÓLA STRZELCÓW👑

Życzymy, aby w dalszym ciągu bronił Pan barw naszej drużyny z jeszcze lepszymi wynikami jak dotychczas.
Trzymamy za Pana Kciuki i Pozdrawiamy Serdecznie