Dobry wieczór! Mamy sobotę, 20 marca 2021r. Ta data jest dla nasz szczególna, dlaczego? W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy bardzo dobrego zawodnika, ikonę piłki ręcznej w naszym mieście, gracza, który zdobył w barwach naszej Gryfińskich drużyn aż 800 bramek – Tomasz Matoszko – Dziękujemy!

Końcowy wynik spotkania :

KPR Blejkan Gryfino 46:28 KU AZS UKW Bydgoszcz

Zagraliśmy w następującym składzie :

Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Grzegorz Słomczyński – Tomasz Grzegorek 11, Lucjan Galus 9, Krzysztof Karnacewicz 5, Rafał Lasko 5, Maciej Jezierski 5,Bartosz Dyzmański 3, Tomasz Matoszko 3, Mateusz Jurkiewicz 2, Marek Jezierski 1, Kamil Prokopczyk 1, Kamil Kostrzewa 1, Michał Statkiewicz, Michał Klemens.

W dzisiejszym starciu goście zdołali stawiać opór tylko na początku spotkania. Zdolna młodzież z Bydgoszczy w piłkę ręczna grać potrafi, ale niestety w tym meczu faworyt był tylko jeden. MVP bezapelacyjne w dniu dzisiejszym został Krzysztof Karnacewicz notując 5 bramek, co ten chłopak wyprawia na hali – czysta poezja, z meczu na mecz wygląda co raz lepiej i naprawdę mieć kogoś takiego w drużynie to zaszczyt, brawo Krzysiu! Nasi strzelcy również nie zawiedli, Lucjan Galus 9 trafień, Tomasz Grzegorek 11. Dobrze wszedł w mecz Maciej Jezierski notując 5 oczek, a Rafał Lasko dorzucił 5 oczek do wyniku. Bardzo cieszy nasz fakt, że młodziutki Bartosz Dyzmański miał 100% skuteczności, 3 na 3 rzuty. W bramce swój dzień miał dzisiaj Grzegorz Słomczyński, z wszystkich trzech bramkarzy to on wypadł najlepiej. Ale całej trójce należą się ogromne brawa. No jak na razie nasi dzielni Gladiatorzy z Gryfina na własnym terenie wypadają bardzo dobrze. Do końca ligi zostały 3 ostatnie mecze, dwa wyjazdowe i jedno z świeżutkim Mistrzem Polski Juniorów KS Szczypiorniak Olsztyn u siebie. O potwierdzonych datach tych spotkań będziemy informować na bieżąco na naszym oficjalnym profilu.

Na koniec chcieliśmy bardzo przeprosić za opóźnioną transmisje z dzisiejszego spotkania. Niestety pomimo wielu starań nie udało nam się przeprowadzić komentarza do tego spotkania. Nad tym elementem musimy jeszcze popracować, ale ponoć człowiek uczy się na błędach.

Piękny dzień dla nas, piękny dzień dla Tomasza Matoszki. Dziękujemy za to, że byłeś z nami przez tyle lat. Może i na boisku w koszulce KPR-ów już Cię nie zobaczymy to w naszym klubie ZAWSZE będziesz mile widziany 😊 KPR RuuRaa !!!p.s. Autorem filmu jest trener Adam Zieliński, który na trenerce się zna bardzo dobrze, ale i reżyserka też mu dobrze wychodzi 😃