..to już jutro o godzinie 18:00 rozegramy kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej, przeciwnikiem naszym będzie drużyna która obecnie zajmuje 8 lokatę i jak dotychczas udało jej się wygrać tylko jedno spotkanie. Mecz na pewno przyniesie nam mnóstwo wspaniale zdobytych bramek, jak i parad bramkarskich.

A My jako Zarząd Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino, przygotowaliśmy DLA KAŻDEGO KIBICA który będzie na meczu – niespodziankę… Jaką ??? Nie zdradzimy, ale na pewno warto jest przyjść i obejrzeć wspaniałe widowisko, oraz wyjść z pamiątka klubową…..

Aby rozpowszechnić ten wspaniały sport jakim jest Piłka Ręczna wśród naszych mieszkańców, zapraszamy każde pokolenia, małych czy dużych, grubych i chudych….dla każdego w dniu jutrzejszym mamy upominek….Także zabierajcie ze sobą babcie, dziadków – ciocie czy wujka – naprawdę warto jest przyjść i dopingować naszych dzielnych zawodników….

Do zobaczenia na hali o godzinie 18:00 już jutro – wstęp jest oczywiście bezpłatny, ale za to z meczu do domu wrócicie ze wspaniałą pamiątką klubową 💪🤩😊‼️💪