..dzień dobry, po bardzo długim i smutnym czasie tym razem mamy dobre wiadomości. Oby ten zły dla nas czas już się skończył, a zaczęło się powolutku układać.

W naszym klubie jak wszyscy dobrze wiemy przeszło małe trzęsienie ziemi, ale czas zacząć podawać TE dobre wiadomości, na które wszyscy w Gryfinie czekają. Spieszymy z informacją, na którą dużo kibiców gryfińskiego szczypiorniaka czekało. Drodzy państwo jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Jakub „GACA” Gackowski – doszedł do porozumienia z Zarządem Klubu PGE KPR Gryfino i w sezonie 2022/23 będzie w dalszym ciągu reprezentował barwy naszej drużyny. Jakub jest zawodnikiem uniwersalnym, potrafi zagrać dosłownie na każdej pozycji (myślę, że i na bramce by też stanął). Zawodnik uzdolniony perfekcyjnym rzutem z za 9 metra, do tego oczy ma dookoła głowy. To jest na pewno bardzo dobra wiadomość, która dotarła do klubu w dniu dzisiejszym.

„Tak faktycznie – Jakub trzymał nas troszkę w niepewności, ale absolutnie jego problemem nie była chęć powrotu do rozgrywek na niemieckich parkietach ligowych. Jakub miał małe problemy osobiste i zgłosił to do Zarządu, iż jak się uda je poukładać to zagra z nami w przyszłym sezonie, a jak nie to niestety będziemy musieli się pożegnać. Tak – przyznam się szczerzę, że grafikę pożegnalną „Gacy” też już miałem gotową, ale z olbrzymią wręcz przyjemnością usunąłem ją dziś z komputera jednym kliknięciem. Czy jestem szczęśliwy ??? Bardzoooo – Jakub jest doświadczonym zawodnikiem, który potrafi z niczego rzucić przepiękną bramkę, a najbardziej uwielbiam jego bramki, które zdobywa z miejsca i wybicia z dwóch nóg, nie każdy zawodnik tak potrafi. Często też bierze dużo na swoje barki i rozgrywa rewelacyjne piłki. Może w końcu zaświeciło w naszym klubie słoneczko i to właśnie od tej wiadomości przyjdą same dobre.” – powiedział nam dzisiaj przeszczęśliwy dyrektor sportowy Maciej Wirski, odpowiedzialny za ruchy transferowe w naszym klubie.

Noooo to coo ??? Super wiadomość przy poniedziałku, teraz nic tylko czekać na następne, które pojawią się już niebawem, śledźcie nasz profil i stronę oficjalną klubu – OBIECUJEMY – że będzie się działo. KPR RuuuRaaa 😎💪👀