..koniec meczu, ale czegoś nam tutaj brakuje. A może coś napiszemy, no dobra napiszemy. Drodzy Państwo mamy sobotę dnia 12.12.2020 roku, łada taka ta data…święta coraz bliżej, a my gramy – gramy mecz…no i to tak na prawdę z nie byle kim…ale więcej napiszemy poniżej :

KPR Blejkan Gryfino 33:22 UKS Jedynka KODO Morąg

Zagraliśmy w następującym składzie :
Kacper Kłodziński, Grzegorz Słomczyński, Paweł Gołofit – Lucjan Galus 14, Rafał Lasko 6, Grzegorek Tomasz 4, Maciej Jezierski 3, Kamil Kostrzewa 2, Mateusz Jurkiewicz 2,Kamil Prokopczyk 1, Michał Statkiewicz 1, Marek Jezierski, Michał Klemens, Mateusz Bartelik, Szymon Tołyż, Radosław Jarząbek.

Z baaaardzooooo daleka dojechała do nas drużyna beniaminka tej ligi, UKS Jedynka KODO Morąg – 6.5 godziny drogi robi swoje, ale to, co zaprezentowali dzisiaj na naszej nowej hali zaskoczyło nie tylko nas działaczy, ale także trenera Adama Zielińskiego i jego podopiecznych. Fakt jest faktem, mecz wygrywaliśmy od samego początku, ale drużyna z Morąga postawiała nam bardzo wysoko poprzeczkę, i możemy śmiało przyznać, że z wszystkich przyjezdnych drużyn w Gryfinie, to właśnie z nimi grało nam się najciężej.

R E W E L A C Y J N E wręcz zawody odpalił dzisiaj nasza „MASZYNA” Lucjan Galus….14 bramek ???? M A S A K R A !!! Takiego Lucka lubimy najbardziej, dwoił się i troił, bramka za bramką – dziękujemy Lucek. Dalej….”Rafałek” Rafał Lasko, taki nasz majstersztyk, rozgrywał piłę, raz na lewo-raz na prawo, a raz do koła…rewelka 6 trafień…dalej, TOMASZ „GREGOR” Grzegorek – tak tak – nasz super kołowy – petarda mecz w obronie, a w ataku ??? 100% – 4 bramy…. Na prawym skrzydełku Maćko Jezierski, 3 bramki w tym jedna nietrafiona „seta” ( ojjj..nikt tego nie widział). Na uwagę zasługuje fakt wejścia pod koniec meczu naszego „nowego” w sumie, bardzo skromnego lewego skrzydełka, Kamil Kostrzewa 100% skuteczności 2/2….no i jeszcze jeden – Paweł Gołofit – w końcu „Buła” ZAMUROWAŁ bramkę pod koniec spotkania…. Mecz z UKS Jedynką KODO Morąg jest już historią, całkiem miłą i sympatyczną….
Panowie powolutku wracajcie do domu, daleką drogę do domu macie, więc spokojnie – aby do celu….. Widzimy się w drugiej rundzie na Waszej Hali
…A my ??? No dobra, to Wam napiszemy, przed nami w końcu dojdzie do MECZU SEZONU…W najbliższą sobotę dnia 19.12.2020r. o godzinie ZERO dla nas 18:00 – Rozegramy pojedynek, na który wszyscy w lidze czekają:KS Szczypiorniak Olsztyn vs.KPR Blejkan Gryfino….jak będzie ??? Okaże się mniej więcej za tydzień, a my już dzisiaj zapraszamy wszystkich serdecznie na naszą relację live z tego spotkania…..KPR RuuRaa !!!

p.s. w imieniu naszych dzisiejszych monterów transmisji, bardzo serdecznie przepraszamy. Ta transmisja nie wyglądała tak jak byśmy od niej oczekiwali…. Komentator spisał się na MEDAL, lecz I połowa była tragiczna…jesteśmy marką, która się dopiero uczy i obiecujemy, że po dzisiejszym LIVIE bardzo dużo wynieśliśmy, takie błędy się już nie powtórzą…PRZEPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE i do zobaczenia – być może nawet „usłyszenia” z Olsztyna za tydzień……
foto by :
Pięknezdjęcie.pl