..dzień dobry wszystkim kibicom w tą piękną niedzielę. Informujemy, iż już od wczoraj skończyliśmy ostatnie głosowanie, na wyszczególnione tytuły wyróżnionych zawodników. Z olbrzymią przyjemnością informujemy, iż miano BRAMKARZA SEZONU 2021/22 drużyny PGE KPR Gryfino, wyborem kibiców zostaje:

ALEKSANDER JEZIORNY

Olek dołączył do nas przed tym sezonem, w składzie meczowym trenera Bartosza Jurkiewicza znalazł się 10 razy, przy czym wyszedł na boisko w 6 meczach ligowych. Jest wychowankiem drużyny KS CKS SMS Szczecin, swoją przygodę z piłką ręczną dokształcał w NLO SMS ZPRP Gdańsk, po której to ukończeniu dołączył do naszej drużyny. Bardzo młody, bo zaledwie dwudziestoletni zawodnik, po zaledwie sześciu występach ligowych zdążył udowodnić swoją przynależność do barw klubowych i nie ukrywamy, iż jesteśmy niezmiennie w klubie dumni, że mamy tak młodego i tak zdolnego bramkarza.

Panie Aleksandrze, w imieniu Zarządu Klubu PGE KPR Gryfino, gratulujemy tego prestiżowego wyróżnienia, jakim jest wybór na BRAMKARZA SEZONU 2021/22 w naszej drużynie. I już możemy Wam zdradzić, iż Olek będzie reprezentował barwy naszego klubu w przyszłym sezonie 😊

DZIĘKUJEMY i ŻYCZMY MIŁEGO WYPOCZYNKU W PRZERWIE PRZED SEZONOWEJ😊