Halo…Gryfino…jesteście tu? Mamy dla Was super informację….jest sobota 20 luty 2021 roku….A my zagraliśmy dzisiaj mecz sezonu !!!! Tak właśnie, a teraz do rzeczy.

KPR Blejkan Gryfino 29 : 19 MKS Brodnica

Zagraliśmy w następującym składzie : Kacper Kłodziński, Dawid Dobko – Lucjan Galus 9, Rafał Lasko 6, Tomasz Grzegorek 6, Kamil Prokopczyk 3, Michał Klemens 1, Mateusz Jurkiewicz 1, Damian Dziapa 1, Kamil Kostrzewa 1, Radosław Jarząbek 1, Marek Jezierski, Krzysztof Karnacewicz, Michał Statkiewicz, Bartosz Dyzmański, Maciej Jezierski.

Dobry wieczór drodzy Państwo, oj co to był za mecz! Nasi dzielni Gladiatorzy od samego początku postawili bardzo ciężkie warunki naszym przeciwnikom z Brodnicy i w dobrej 5 minucie prowadzili już̇ 4:2; Lucjan „Maszyna” GALUS – odpalił swoja armatę̨ – dzisiaj był bezbłędny, jeden nierzucony karny – zapominamy – pozostałe dziewięć bramek istny sztos. TOMASZ „Gregor” Grzegorek – biegał z linii do linii, narzucał 6 oczek. No i ta nasza perełka, jak ryba w wodzie, Rafał LASKO – rzucił 6 bramek. Następnie mamy Kacpra Kłodzińskiego. Dziś wcielił się w rolę murarza. Zamurował bramkę̨, a super strzelec II Ligi Pomorskiej Karol Cichocki w Gryfinie dzisiaj nie istniał, ale to dzięki skuteczności naszego „murarza”. Dałeś́ CZADU! Dzisiejszy mecz zdecydowanie wygraliśmy obroną, która była nie do ominięcia. MICHAŁ KLEMENS, taki niby nigdy nic – ale dzisiaj „misiek” w obronie był bezcenny. Co to było za widowisko. Jeśli ktoś́ tego nie widział to śmiało zapraszamy na nasz kanał na Youtubie, naprawdę̨ warto. Panowie wzięli do siebie DOSŁOWNIE – mecz sezonu, według mnie, ten właśnie taki był! R E W E L A C J A! W Gryfinie mamy LIDERA! Nie tylko trener Adam Zieliński, ale również̇ i my działacze jesteśmy dumni z gry naszej drużyny w dniu dzisiejszym. Panowie oby tak dalej, DZIĘKUJEMY! Za tydzień́ bardzo daleki wyjazd, bo do Morąga, jak będzie? Okaże się̨ za tydzień́, a teraz wszyscy razem – mamy LIDREA w Gryfinie mamy LIDERA! DZIĘKUJEMY – Gramy DALEJ – KPR….RuuuuuRaaaaa!p.s. Pan Łukasz – zdjęcia boooombaaaa ❤ Dziękujemy 😘