..dzień dobry Gryfino, mamy niedziele dnia 27 lutego 2022 roku. W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz rundy rewanżowej o mistrzostwo I Ligi, a przeciwnikiem naszym była drużyna ze stolicy Piłki Ręcznej – USAR Kwidzyn. Drużyna nam dobrze znana i na dodatek przez nas lubiana, ale o tym pakcie jeszcze kiedyś napiszemy, teraz do rzeczy. Prosiliśmy Was drodzy kibice przed tym pojedynkiem, abyście byli naszym Ósmym zawodnikiem i wiecie co ??? W dniu wczorajszym udowodniliście nam członkom zarządu, że możemy na Was w Gryfinie liczyć, przepięknie to wyglądało – pełna hala, piękne widowisko no wynik końcowy – w końcu WYGRYWAMY z USAR KWIDZYN – tym razem wicelider ligi pokonany.

PGE KPR Gryfino 28:24 USAR Kwidzyn

Zagraliśmy w następującym składzie: Kacper Kłodziński, Dawid Dobko – Tomasz Grzegorek 8, Maciej Jezierski 6, Lucjan Galus 5,Kamil Prokopczyk 2, Jakub Gackowski 2, Bartosz Telenga 2, Michał Statkiewicz 2, Mateusz Jurkiewicz 1, Marek Jezierski, Damian Dziapa, Michał Klemens, Bartosz Dyzmański, Krzysztof Karnacewicz, Kamil Kostrzewa.

To było prawdziwe widowisko, bardzo wyrównany pojedynek od samego początku spotkania, raz po raz padały piękne bramki, a bramkarze obu drużyn stawali na wysokości zadania. Bardzo dobre spotkanie w obronie i w ataku rozegrał Tomasz Grzegorek, który rzucił wczoraj 8 bramek. Swoją szóstkę w meczu dorzucił na prawym skrzydle Maciej Jezierski, który z meczu na mecz gra coraz lepiej i widać ciężko wykonaną pracę na treningach. No i nasza „maszyna” Lucjan Galus – (stary dobry Lucek) – wczoraj dał się przypomnieć ze swojej mocnej strony, był bardzo zaangażowany w grę obronną i celnie narzucał 5 oczek w ataku. Na olbrzymie brawa, zasłużyła wczoraj cała drużyna, na czele z trenerem Bartoszem Jurkiewiczem, który w Gryfinie wykonuje KAWAŁ dobrej roboty, a efekty są, jakie są, po kolei ograny lider na wyjeździe a wicelider na własnym terenie.

Za tydzień jedziemy do dalekiego Olsztyna – jak gospodarz zawodów udostępni relację live to będziemy mogli wesprzeć naszych dzielnych zawodników przed ekranami telewizorów, lub laptopów.Co jak co ale humory w Gryfinie w niedzielny poranek mamy rewelacyjne. Dziękujemy, że wczoraj byliście z nami no i do zobaczenia na następnym spotkaniu już za dwa tygodnie… KPR RuuuRaaa 💪💪💪