Aktualności
  1. Kacper Janczyk – Witamy w Gryfinie
  2. Szczecin Cup 2023
  3. Przygotowania do sezonu 2023/2024
  4. Radosław Jarząbek, odchodzi z PGE KPR Gryfino.
  5. Damian DZIAPA – Dziękujemy.

PGE JUNIOR KPR Gryfino

PARTNER TYTULARNY

 


..w Świdwinie w dniu dzisiejszym, rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego chłopców klas IV. W walce o mistrza stanęły cztery drużyny z województwa zachodniopomorskiego, nasi chłopcy pod wodzą trenera Grzegorza Gniazdowskiego pojechali w pełnym składzie i…… WYGRALI WSZYSTKIE 3 MECZE !!! Taaaaak – Drużyna PGE KPR Junior GRYFINO – została Mistrzem województwa Zachodniopomorskiego chłopców klas IV.

Ogromne gratulacje dla zawodników i trenera, w końcu nadszedł Mistrza czas !!

KPR RuuuRaaaa 💪💪

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE 

 


..w dniu wczorajszym w Gryfinie odbył się finałowy turniej Mistrzostw Województwa zachodniopomorskiego MARIO CUP 2023 chłopców klas V. Nasza drużyna w większości uczniowie IV klasy, zagrali 3 pojedynki, gdzie dwa z nich wygrali a jeden przegrali.

W klasyfikacji końcowej na sześć drużyn zajęli bardzo dobre II miejsce w województwie i jednocześnie stali się wicemistrzami województwa zachodniopomorskiego. Dawno w Gryfinie nie zajęliśmy tak prestiżowego miejsca. Na ogromne wyróżnienie zasłużył cały zespół, wszyscy zawodnicy oraz sam ich trener Grzegorz Gniazdowski, który szczególnie chciałby wyróżnić poszczególnych zawodników: Igor Dąbrowski – bramkarz naszej drużyny, zdecydowanie ogromna podpora drużyny. Maksymilian Piechowski-bardzo solidny rozgrywający, Aleksander Wąsik i Marcel Dąbkowski. Ale zdecydowanie MVP wczorajszego turnieju według naszej opinii został Mateusz „Mati” TURKIEL – który to zdobył najwięcej bramek dla naszej drużyny, zdecydowanie warto zapamiętać tego zawodnika, bo udowodnił wczoraj wszystkim że ma ogromne papiery na granie na najwyższym poziomie w tak młodym wieku 👀
No – No – po wczorajszym turnieju można wywnioskować tylko jedno – W KOŃCU w Gryfinie widać efekt ciężkiej pracy trenerów jak i zawodników – a na premiowane miejsca w pierwsze trójce NADSZEDŁ właśnie czas 😉
Ogromne GRATULACJE Panowie ‼️
Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE

Daliście wczoraj czadu. KPR RuuuRaaa

 


..w dniu wczorajszym na naszej hali w Gryfinie, rozegraliśmy kolejną już serie turnieju dla chłopców i dziewcząt klas IV, pod patronatem naszego tytularnego sponsora Grupa PGE – PGE Junior Gryfino CUP 2023.

W turnieju brały udział cztery drużyny, UKS Olimpia Banie, UKS Drawianka Drawno, UMKS Dąbie oraz gospodarz zawodów PGE Junior KPR Gryfino.
Po minach chłopców i dziewcząt, wywnioskować można było, iż turniej się podobał, było w nim mnóstwo sportowej rywalizacji, oraz dobrej zabawy, na szczęście udało się każdemu z zawodników ukończyć turniej bez kontuzji. Organizatorzy stwierdzili na końcu turnieju, iż każdy z zawodników otrzyma słusznie zasłużenie ZŁOTY MEDAL.
Klasyfikacja Końcowa:
🥇1 miejsce – PGE Junior KPR Gryfino
🥈2 miejsce – UKS Olimpia Banie
🥉3 miejsce – UMKS Dąbie
🏅4 miejsce – UKS Drawnianka Drawno
Zawodnikom, trenerom, sędziom jak i organizatorom serdecznie dziękujemy no i zapraszamy na następne tego typu zawody sportowe w Gryfinie 😎
KPR RuuuRaaa 💪💪💪
p.s. Olbrzymi brawa należą się również RODZICOM gospodarzy – za pomoc w organizacji turnieju 😘 – dziękujemy 👏👏👏

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna

 


.. w dniu dzisiejszym nasza drużyna młodzików rozegrała kolejny już pojedynek ligowy, tym razem gościliśmy w Gryfinie na własnej hali drużynę MKS „Kusy” Szczecin. Niestety to goście po raz kolejny okazali się mocniejszą drużyna i gładko wygrali na naszej hali 15:28.

Zagraliśmy w następującym składzie :

Jakub Ulitko, Adrian Jaźwiński – Mikołaj Rosiak 6, Dominik Wala 5, Wojciech Welzandt 3, Wojciech Konarski 1, Patryk Jankowski, Franciszek Galus, Wojciech Baran, Aleksander Sławiński, Bartosz Pietrzyk, Oliwier Wilk, Paweł Pabiniak, Hubert Żarczyński, Szymon Galus.

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE


..w dniu wczorajszym nasze dzielne najmłodsze „Gladiatorki” rozegrały mecz pokazowy przed własną bardzo dużą publicznością w hali widowiskowo-sportowej w Gryfinie, która mieści się przy ulicy Parkowej 1A. Zabawa była przednia, bardzo dzielni zawodnicy dali z siebie maksimum swoich możliwości, aby ucieszyć swoją grą widownie. Były piękne parady bramkarski, piękne zdobyte bramki i dobra zabawa. Licznie przybyłym kibicom serdecznie dziękujemy za doping a zawodnikom życzmy dalszych sukcesów w swoim rozwoju treningowym. KPR RuuuRaaa 💪💪💪

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE


Zapraszamy w najbliższą sobotę na Turniej Piłki Ręcznej Chłopców klas V.
PGE Junior GRYFINO CUP – 10.12.2022r.
Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE 😍🏆🥇🥈🥉🏅❤️


Gwardia II Koszalin 14:30 PGE Junior KPR Gryfino

Jakub Ulitko, Adrian Jaźwiński, Denis Wach – Wojciech Welzandt 11, Mikołaj Rosiak 5, Franciszek Galus 3, Oliwier Wilk 3, Szymon Galus 3, Wojciech Baran 2, Wojciech Konarski 2, Hubert Żarczyński 1, Aleksander Sławiński, Bartosz Pietrzyk, Paweł Pabiniak.

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE

 
 

Nasza drużyna młodzików, wzięła dziś udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej „Dumni z Niepodległej” z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Na wszystkich pięć biorących udział drużyn, nasza drużyna PGE Junior KPR Gryfino pod opieką trenera Kacpra Kłodzińskiego zajęła III lokatę, wygrywając jeden mecz, remisując też jeden i przegrywając dwa pojedynki.

Gratulacje Panowie.

KPR RuuuRaaa 💪

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE


..w sobotę nasza I ligowa drużyna wygrała pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością. I właśnie na tym meczu były nasze najmłodsze skrzaty z akademii PGE Junior KPR Gryfino.

Po minach można wywnioskować że mecz się podobał i wszystkich przybyłych wynik końcowy odpowiednia zadowolił. KPR RuuuRaaa

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE

 

 


 

..w dniu dzisiejszym na naszej przepięknej hali w Gryfinie rozgrywaliśmy kolejną serię turnieju piłki ręcznej PGE Junior Gryfino CUP 2022. Tym razem gościliśmy w naszym pięknym mieście drużyny z miast: Świnoujście, Szczecin, Gryfino oraz po raz pierwszy w historii klubu drużynę niemiecką z USDAM. I tak dosłownie od samego rana do późnego popołudnia, gryfińska młodzież w wieku od 1 do 4 klasy podstawowej, dzielnie rozegrała aż 5 spotkań i ostatecznie zajęła IV miejsce w tabeli ogólnej, którą przedstawiamy poniżej. Na szczęście obyło się bez groźnych kontuzji, a uśmiech na twarzach wszystkich uczestników oznaczał, że turniej wszystkim się podobał. Dziękujemy Grupa PGE za możliwość organizacji takiego pięknego turnieju, wszystkim rodzicom, którzy zadbali o smakołyki podczas turnieju, oraz Zachodniopomorski Związek Piłki Ręcznej – za przepiękne nagrody niespodzianki dla zasłużonych zawodników.

KPR RuuuRaaa 💪

1 miejsce : SP 71 Szczecin 🇵🇱

2 miejsce : MKS Kusy Szczecin 🇵🇱

3 miejsce : UMKS Dąbie 🇵🇱

4 miejsce : PGE Junior KPR Gryfino 🇵🇱

5 miejsce : HSV Insel Usedom 🇩🇪

6 miejsce : SP 1 Świnoujście 🇵🇱

Partnerem Tytularnym Klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna – Grupa PGE

 

..już w najbliższą sobotę od godziny 10:40 rozegrany zostanie międzynarodowy turniej PGE Junior Gryfino CUP 2022 r. Tym razem do Gryfina zawitają drużyny :
Szkoła Podstawowa NR.1 w Świnoujściu 🇵🇱
MKS KUSY Szczecin 🇵🇱
UMKS Dąbie I 🇵🇱
UMKS Dąbie II 🇵🇱
Po raz pierwszy w historii klubu do Gryfina przyjedzie drużna z za naszej zachodniej granicy, i będzie to nie lada niespodzianka dla naszej młodzieży. Organizatorzy przewidzieli miłe upominki, oraz nagrody które ufundował nasz tytularny sponsor Grupa PGE, za co serdecznie dziękujemy ❤️

 

..w dniu dzisiejszym w Gryfinie, rozegrany został Puchar ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI RĘCZNEJ – MARIO CUP 2022 klas VII. W Turnieju brały udział 4 drużyny : MKS KUSY Szczecin, MKS CKS SMS Szczecin, KOSPEL GWARDIA Koszalin oraz gospodarze PGE Junior KPR Gryfino.
Przedstawiamy  klasyfikacje turnieju poniżej :
1. KOSPEL GWARDIA Koszalin
2. MKS KUSY Szczecin
3. PGE Junior KPR Gryfino
4. MKS CKS SMS Szczecin
Zachodniopomorski Związek Piłki Ręcznej – dziękujemy za możliwość organizacji tak wspaniałego wydarzenia jakim był ten dzisiejszy turniej.
A Grupa PGE za możliwość w nim uczestniczenia ❤️

 

..nasza najmłodsza grupa młodzieżowa, dzięki uprzejmości sponsora tytularnego Grupa PGE – w dniu wczorajszym rozegrała swój pierwszy w historii turniej wyjazdowy. Podopieczni trenerów : Grzegorza Gniazdowskiego, Katarzyny Duran oraz Kacpra Kłodzińskiego zajęli IV i V lokatę na VIII zgłoszonych do turnieju drużyn. To naprawdę był bardzo emocjonujący turniej, dając naszym „orzeszkom” kolejną szkołę prawdziwej piłki ręcznej. Gospodarzom zawodów HSV Insel Usedom oraz Miastu Świnoujście – serdecznie dziękujemy za zaproszenie i organizację tak wspaniałego turnieju. KPR RuuuRaaa 💪

p.s. Fotorelacje poniżej mamy dzięki uprzejmości gryfinska.pl – serdecznie dziękujemy 🤝

..a już w najbliższą sobotę w Gryfinie odbędzie się turniej PGE Junior Gryfino CUP 2022, dla chłopców klas IV. Sponsorem głównym naszego turnieju w Gryfinie jest Grupa PGE – której w imieniu Zarządu Klubu Serdecznie dziękujemy 🤗 A Was drodzy kibice Zapraszamy na trybuny kibicować naszej młodzieży. KPR RuuuRaaa 💪

.w dniu wczorajszym nasza dzielna młodzież zagrała bardzo dobre widowisko, trener Katarzyna Duran zaraz po meczu chwaliła cały swój zespół. Pomimo porażki z MKS KUSY II – 18:22 – nasza drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie.Jak widać opłaca się ciężko pracować na treningach 🙂 Oby tak dalej Panowie. 💪 KPR RuuuRaaa

PGE Junior KPR Gryfino 18:22 MKS KUSY II Szczecin

Skład naszej ekipy: Adrian Jaźwiński, Denis Wach – Mikołaj Rosiak 7, Wojciech Welzandt 7, Kamil Matusiak 2, Marcel Dzikiewicz 1, Paweł Pabiniak 1, Wojciech Baran, Szymon Galus, Patryk Jankowski, Wojciech Konarski, Aleksander Sławiński, Dominik Wala, Oliwier Wilk, Hubert Żarczyński.

..w dniu wczorajszym nasza młodzież rozegrała i niestety i tym razem przegrała z silną i starszą rocznikowo drużyna MKS CKS SMS Szczecin. Mówi się trudno – gramy dalej.KPR RuuuRaaa 💪

W minioną sobotę w Gryfinie na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Parkowej 1A odbyła się I edycja turnieju PGE Gryfino CUP 2022, dzięki uprzejmości Grupa PGE. Udział w turnieju zgłosiło VI drużyn, lecz z powodów COVID-owych ostatecznie zagrały tylko trzy. KSPR KOSPEL – Gwardia Koszalin, SKF KPR Sparta Oborniki oraz gospodarz zawodów PGE Junior KPR Gryfino. Kwalifikacja końcowa : 1 miejsce zajęła drużyna : SKF KPR Sparta Oborniki 2 miejsce zajęła drużyna : KSPR KOSPEL – Gwardia Koszalin 3 miejsce zajęła drużyna : PGE Junior KPR Gryfino Poniżej przedstawiamy fotorelacje z tego wydarzenia, drużynie zwycięskiej Gratulujemy, no i oczywiście dziękujemy każdemu z osobna za przybycie i rozegranie bardzo widowiskowych pojedynków. KPR RuuuRaaa 💪💪💪

W dniu wczorajszym swoje rozgrywki ligowe juniorów młodszych, rozpoczęli podopieczni trenera Grzegorza Gniazdowskiego.
PGE Junior KPR Gryfino 14:32 KU AZS Politechnika Koszalińska
Zagraliśmy w następującym składzie:
Oskar Fojut – Tomasz Masternak 5, Jakub Szymański 4, Michał Mężyński 3, Antoni Poprawski 1, Miłosz Żeglin 1, Wojciech Frąckiewicz, Jakub Jastrowicz, Franciszek Konopnicki, Piotr Modrzejewski, Michał Smug.
Na początku meczu nawet wygrywaliśmy 3:1, lecz od 15 minuty spotkania swoje drugie oblicze pokazała drużyna z Koszalina, niestety przegrywamy mecz inauguracyjny w Gryfinie. Trener Grzegorz, dzięki pomocy Grupa PGE, ma teraz nad czym popracować na treningach, bo już niedługo kolejny mecz ligowy, tym razem na wyjeździe. Powodzenia Panowie
 
 
MKS Kusy I Szczecin 42:9 PGE Junior KPR Gryfino
 
 
KSPR KOSPEL-Gwardia I Koszalin 51 : 13 PGE Junior KPR Gryfino
 
Zagraliśmy w następującym składzie :
Denis Wach – Wojciech Frąckiewicz 6, Wojciech Welzandt 4, Hubert Żarczyński 1, Aleksander Sławiński 1, Jakub Jastrowicz 1, Adrian Jaźwiński, Paweł Pabiniak, Oliwier Wilk, Wojciech Baran, Patryk Jankowski.
 
Kilka słów Pani trener Katarzyny Duran:
 
„Mecz w Koszalinie przegrany dość wysoko, jednak wynik nie oddaje tego co było na miejscu podczas meczu. Zespół Koszalina to zespół dwie klasy lepszy od naszego i wiadomo starszy,jednak nasi chłopacy nie położyli się już przed meczem a podjęli walkę. Naprawdę fajne momenty gry w obronie i ataku. Ładne akcje nie zawsze zakończone bramką niestety. Ogólnie mecz był bardzo brzydki jeśli chodzi o kary i wykluczenia zespołu Koszalina. Momentami walka jak na ringu i cieszymy się że w takiej sytuacji obyło się bez poważniejszych kontuzji. Kadrowo zabrakło nam kilku zawodników ze względu na kwarantanny w szkole. Mam nadzieję że spotkania z zespołami starszymi i mocniejszymi zaprocentują nam w lidze naszego rocznika.”
 
 
..w minioną sobotę kolejny pojedynek zagrali nasi młodzicy w Zachodniopomorskiej Lidze Młodzików, podopieczni trener Katarzyny Duran oraz Kacpra Kłodzińskiego, po raz kolejny przegrali swój pojedynek. Tym raz ulegli drużynie MKS Kusy II Szczecin i na chwilę obecną zamykają tabelę ligową. Bardzo dobry kolejny już mecz zagrał JASTROWICZ Jakub, który powoli rośnie na lidera swojej drużyny,rzucił aż 6 bramek. Brawo Panie Jakubie, oby tak dalej ! A naszej młodzieży życzmy cierpliwości i powodzenia w następnych pojedynkach ligowych.
 
MKS Kusy II Szczecin 16 : 8 PGE Junior KPR Gryfino
 
Zagraliśmy w następującym składzie : JASTROWICZ Jakub 6, ŻARCZYŃSKI Hubert 1, ROSIAK Mikołaj 1, MATUSIAK Kamil, PIETRZYK Bartosz, DZIKIEWICZ Marcel, SŁAWIŃSKI Aleksander, GALUS Szymon, KRZAN Wiktor.
 
 
 
W dniu wczorajszym nasza zdolna młodzież PGE Junior KPR Gryfino pod wodzą trener Katarzyny Duran oraz trenera Kacpra Kłodzińskiego rozegrała kolejny pojedynek w ramach Zachodniopomorskiej Ligi Młodzików. Po bardzo dobrej grze naszych młodych chłopców, niestety przegrywamy pojedynek z drużyną MKS CKS-SMS Szczecin 24:31.
 
 
 
 
..w dniu dzisiejszym swój pierwszy mecz rozegrali nasi młodzicy PGE Junior KPR Gryfino w Zachodniopomorskiej Lidze Młodzików. Był to pierwszy poważny sprawdzian trener Katarzyny Duran i trenera Kacpra Kłodzińskiego…niestety do udanego go nie zapiszą.
 
PGE Junior KPR Gryfino 9 – 42 UKS Olimpia-Drawianka Banie Drawno
 
Przegrywamy mecz derbowy z bardzo zdolną młodzieżą z Bań i Drawna. Nasza drużyna tak naprawdę nic specjalnego swoją grą nie zaprezentowała, co widać po wyniku końcowym spotkania. Przed naszą drużyną jeszcze bardzoooo duuuuużo pracy, fizycznej i technicznej – ale na wygrane pojedynki przyjdzie jeszcze czas. Trenerzy po dzisiejszym sprawdzianie już wiedzą nad czym bardziej muszą popracować na najbliższych treningach… Taka wysoka porażka trochę boli – tym bardziej w meczu derbowym. ☹️
Mówi się trudno, gramy dalej…. 🤗
 
Rywalom z Bań i Drawna dziękujemy za lekcję gry jaką nam dzisiaj zafundowali, raczej na pewno wyciągniemy wnioski i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach ligowych. Za to naszym młodzikom życzmy wytrwałości i większego zaangażowania do treningów i kolejnego meczu ligowego….
KPR RuuuRaaa ‼️ 💪
 
 

Handballowy Fun w Koszalinie po raz kolejny!W dniach 10-12 września 2021 r. została rozegrana kolejna edycja Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej i Piłki Ręcznej im. Janusza Kusocińskiego i Polskich Olimpijczyków „Hadballowy Fun”.W zawodach wzięły udział dzieci, młodziczki i juniorki młodsze oraz młodzicy i juniorzy młodsi z następujących miast: Giżycko, Gdynia, Kęsowo, Kowalewo Pomorskie, Sławno i Koszalina.Nasze miasto reprezentowały drużyny PGE JUNIOR KPR Gryfino w dwóch kategoriach wiekowych. Handballowy Fun połączył piłkę ręczną plażową oraz piłkę ręczną halową. Turniej odbywa się pod patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce.Rozegraliśmy 6 spotkań z drużynami Gwardii Koszalin oraz Politechniki Koszalińskiej. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce wygrywając dwa spotkania. KPR RuuuRaaa 💪💪💪