Aktualności
  1. Deklaracja Członkowska PGE KPR Gryfino.
  2. Wielki Granie w ten weekend w Gryfinie
  3. Grupa PGE Życzenia Świąteczne sportowców 2021
  4. Ciężkie punkty wywozimy z Kwidzyna..
  5. Ostatni mecz, przegrywamy w Gryfinie.

PGE JUNIOR KPR Gryfino

PARTNER TYTULARNY

 
W dniu wczorajszym swoje rozgrywki ligowe juniorów młodszych, rozpoczęli podopieczni trenera Grzegorza Gniazdowskiego.
PGE Junior KPR Gryfino 14:32 KU AZS Politechnika Koszalińska
Zagraliśmy w następującym składzie:
Oskar Fojut – Tomasz Masternak 5, Jakub Szymański 4, Michał Mężyński 3, Antoni Poprawski 1, Miłosz Żeglin 1, Wojciech Frąckiewicz, Jakub Jastrowicz, Franciszek Konopnicki, Piotr Modrzejewski, Michał Smug.
Na początku meczu nawet wygrywaliśmy 3:1, lecz od 15 minuty spotkania swoje drugie oblicze pokazała drużyna z Koszalina, niestety przegrywamy mecz inauguracyjny w Gryfinie. Trener Grzegorz, dzięki pomocy Grupa PGE, ma teraz nad czym popracować na treningach, bo już niedługo kolejny mecz ligowy, tym razem na wyjeździe. Powodzenia Panowie
 
 
MKS Kusy I Szczecin 42:9 PGE Junior KPR Gryfino
 
 
KSPR KOSPEL-Gwardia I Koszalin 51 : 13 PGE Junior KPR Gryfino
 
Zagraliśmy w następującym składzie :
Denis Wach – Wojciech Frąckiewicz 6, Wojciech Welzandt 4, Hubert Żarczyński 1, Aleksander Sławiński 1, Jakub Jastrowicz 1, Adrian Jaźwiński, Paweł Pabiniak, Oliwier Wilk, Wojciech Baran, Patryk Jankowski.
 
Kilka słów Pani trener Katarzyny Duran:
 
„Mecz w Koszalinie przegrany dość wysoko, jednak wynik nie oddaje tego co było na miejscu podczas meczu. Zespół Koszalina to zespół dwie klasy lepszy od naszego i wiadomo starszy,jednak nasi chłopacy nie położyli się już przed meczem a podjęli walkę. Naprawdę fajne momenty gry w obronie i ataku. Ładne akcje nie zawsze zakończone bramką niestety. Ogólnie mecz był bardzo brzydki jeśli chodzi o kary i wykluczenia zespołu Koszalina. Momentami walka jak na ringu i cieszymy się że w takiej sytuacji obyło się bez poważniejszych kontuzji. Kadrowo zabrakło nam kilku zawodników ze względu na kwarantanny w szkole. Mam nadzieję że spotkania z zespołami starszymi i mocniejszymi zaprocentują nam w lidze naszego rocznika.”
 
 
..w minioną sobotę kolejny pojedynek zagrali nasi młodzicy w Zachodniopomorskiej Lidze Młodzików, podopieczni trener Katarzyny Duran oraz Kacpra Kłodzińskiego, po raz kolejny przegrali swój pojedynek. Tym raz ulegli drużynie MKS Kusy II Szczecin i na chwilę obecną zamykają tabelę ligową. Bardzo dobry kolejny już mecz zagrał JASTROWICZ Jakub, który powoli rośnie na lidera swojej drużyny,rzucił aż 6 bramek. Brawo Panie Jakubie, oby tak dalej ! A naszej młodzieży życzmy cierpliwości i powodzenia w następnych pojedynkach ligowych.
 
MKS Kusy II Szczecin 16 : 8 PGE Junior KPR Gryfino
 
Zagraliśmy w następującym składzie : JASTROWICZ Jakub 6, ŻARCZYŃSKI Hubert 1, ROSIAK Mikołaj 1, MATUSIAK Kamil, PIETRZYK Bartosz, DZIKIEWICZ Marcel, SŁAWIŃSKI Aleksander, GALUS Szymon, KRZAN Wiktor.
 
 
 
W dniu wczorajszym nasza zdolna młodzież PGE Junior KPR Gryfino pod wodzą trener Katarzyny Duran oraz trenera Kacpra Kłodzińskiego rozegrała kolejny pojedynek w ramach Zachodniopomorskiej Ligi Młodzików. Po bardzo dobrej grze naszych młodych chłopców, niestety przegrywamy pojedynek z drużyną MKS CKS-SMS Szczecin 24:31.
 
 
 
 
..w dniu dzisiejszym swój pierwszy mecz rozegrali nasi młodzicy PGE Junior KPR Gryfino w Zachodniopomorskiej Lidze Młodzików. Był to pierwszy poważny sprawdzian trener Katarzyny Duran i trenera Kacpra Kłodzińskiego…niestety do udanego go nie zapiszą.
 
PGE Junior KPR Gryfino 9 – 42 UKS Olimpia-Drawianka Banie Drawno
 
Przegrywamy mecz derbowy z bardzo zdolną młodzieżą z Bań i Drawna. Nasza drużyna tak naprawdę nic specjalnego swoją grą nie zaprezentowała, co widać po wyniku końcowym spotkania. Przed naszą drużyną jeszcze bardzoooo duuuuużo pracy, fizycznej i technicznej – ale na wygrane pojedynki przyjdzie jeszcze czas. Trenerzy po dzisiejszym sprawdzianie już wiedzą nad czym bardziej muszą popracować na najbliższych treningach… Taka wysoka porażka trochę boli – tym bardziej w meczu derbowym. ☹️
Mówi się trudno, gramy dalej…. 🤗
 
Rywalom z Bań i Drawna dziękujemy za lekcję gry jaką nam dzisiaj zafundowali, raczej na pewno wyciągniemy wnioski i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach ligowych. Za to naszym młodzikom życzmy wytrwałości i większego zaangażowania do treningów i kolejnego meczu ligowego….
KPR RuuuRaaa ‼️ 💪
 
 

 

Handballowy Fun w Koszalinie po raz kolejny!W dniach 10-12 września 2021 r. została rozegrana kolejna edycja Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej i Piłki Ręcznej im. Janusza Kusocińskiego i Polskich Olimpijczyków „Hadballowy Fun”.W zawodach wzięły udział dzieci, młodziczki i juniorki młodsze oraz młodzicy i juniorzy młodsi z następujących miast: Giżycko, Gdynia, Kęsowo, Kowalewo Pomorskie, Sławno i Koszalina.Nasze miasto reprezentowały drużyny PGE JUNIOR KPR Gryfino w dwóch kategoriach wiekowych. Handballowy Fun połączył piłkę ręczną plażową oraz piłkę ręczną halową. Turniej odbywa się pod patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce.Rozegraliśmy 6 spotkań z drużynami Gwardii Koszalin oraz Politechniki Koszalińskiej. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce wygrywając dwa spotkania. KPR RuuuRaaa 💪💪💪