..Nagrody za poszczególne pozycje w sezonie 2020-21 mamy rozdane, zostały nam jeszcze dwie. Co roku Zarząd Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino, wybiera nagrodę dla OBJAWIENIA SEZONU. Są to zawodnicy, którzy grają pierwszy swój sezon w naszych barwach i Ci, którzy zrobili największe postępy oraz swoją postawą na boisku zasłużyli na to miano. Tak, jak we wcześniejszych wyróżnieniach tak i tym razem Zarząd klubu był jednogłośny. Drodzy Państwo, OBJAWIENIEM SEZONU 2020-21 zostaje :

Krzysztof Karnacewicz

Pan Krzysztof pomimo tego, iż rozegrał zaledwie 7 pojedynków w całej lidze, zaliczył 17 trafień do bramki przeciwnika, ale swoją postawą, zaangażowaniem oraz samą grą – dosłownie rozkochał w sobie – trenera i działaczy klubowych. Spokój jaki „Harnaś” (taki przydomek dostał od Prezesa Andrzeja) – ma na boisku, rewelacyjne podania i te piekielnie mocne rzuty z 9 metra – robią wrażenie. Pamiętam dzień, kiedy podszedł do mnie nasz bramkarz Kacper Kłodziński i powiedział, że ma dla nas zawodnika na lewe rozegranie. Na początku, przyznaje się bez bicia – nie byłem za tym, aby w środku sezonu dołączył do nas kolejny nowy zawodnik, tym bardziej, że był on po rocznej przerwie, bez treningu i bez ogrania. Na dzień dzisiejszy mówię oficjalnie – KACPER – wielki ukłon do Ciebie – Krzysiek to strzał w 100 – Twój i prezesa Andrzeja. Po ich namowie zdecydowaliśmy, że damy szansę Krzyśkowi i zaprosiliśmy go na trening. Po 3 treningu ugryzłem się w język – i wręcz pobiegłem do działaczy, aby ich namówić na Krzyśka…. – powiedział nam dyrektor sportowy Maciej Wirski, odpowiedzialny na wzmocnienia w naszej drużynie.

Tak Panie Krzysztofie, wystarczyło tylko 7 spotkań – aby przekonać do siebie Zarząd Klubu i naszych kibiców. Ciężkie treningi oraz poświęcenie swojego cennego czasu, czasami się opłaca i tym razem miano OBJAWIENIA SEZONU wędruje do Pana.

W imieniu Zarządu Klubu Piłki Ręcznej Blejkan Gryfino, GRATULUJEMY tak prestiżowego wyróżnienia, po tak krótkim pobycie w naszej drużynie. To jest nie lada wyczyn, ale wyszło to Panu w 100%… Już dziś zdradzimy Wam drodzy Kibicie kolejny sekret drużynowy. Nasz  „GRYFIŃSKI HARNAŚ” – zostaje z nami na przyszły sezon i powiedział, że z przyjemnością osobiście przedstawi się gryfińskiej publiczności na najbliższym meczu w Gryfinie, który odbędzie się z kibicami….. GRATULACJE !!!!

KPR RuuuRaaa !!!!