..mamy dla was świetną informację, 11 września 2021 roku, o godzinie 18:00 mamy swoje święto…NARODOWY DZIEŃ SPORTU w Gryfinie…a o co chodzi dokładnie ?? A w tym dniu pójdzie w Świat Piłki Ręcznej informacja o NOWYM tytularny sponsorze naszej lokalnej drużyny, do tego zaprezentujemy dokładnie pełną listę wszystkich firm, dzięki którym będziemy mogli godnie reprezentować HERB naszego miasta na mapie Polski.

A to nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy na sobotę, kolejną będzie prezentacja całej drużyny KPR Gryfino, zawodników, działaczy i osób dzięki którym ten klub w dalszym ciągu istnieje i to z roku na rok co raz lepiej….A na sam koniec jako wisienka na torcie będzie, mecz sparingowy z drużyna II Ligową Sandra SPA Pogoń II Szczecin. To wszystko odbędzie się oczywiście na naszej hali widowiskowo-sportowej w Gryfinie.

ZAPRASZAMY wszystkich kibiców Piłki Ręcznej, na to olbrzymie święto i to co przygotowali dla Was działacze –  jedynej lokalnej drużyny Szczypiorniaka w naszym rejonie. Startujemy w Sobotę dnia 11 Września o godzinie 18:00 – wstęp oczywiście dla każdego z BEZPŁATNY –  (oczywiście proszę zabrać ze sobą maseczki)….

Do Zobaczenia na HALI  – KPR RuuuRaaa….