Dobry wieczór. Mamy 27 luty 2021 roku. Jesteśmy w przepięknym, otoczonym jeziorami Morągu. Przebyliśmy kawał Polski, aby rozegrać drugi najdłuższy mecz wyjazdowy.

UKS Jedynka KODO Morąg 21:40 KPR Blejkan Gryfino

Zagraliśmy dziś w niepełnym składzie:Kacper Kłodziński, Dawid Dobko – Maciej Jezierski 8, Tomasz Grzegorek 7, Lucjan Galus 7, Kamil Prokopczyk 4, Krzysztof Karnacewicz 3, Michał Statkiewicz 3, Bartosz Dyzmański 2, Kamil Kostrzewa 2, Marek Jezierski 2, Rafał Lasko 1, Mateusz Jurkiewicz 1, Michał Klemens.

Kapitalny mecz w obronie, do tego mnóstwo wykorzystanych sytuacji. Niestety w dniu dzisiejszym drużyna z Morąga nie miała za dużo do powiedzenia od pierwszych minut tego pojedynku. Na wstępie, kontry naszego prawego skrzydła, Macieja Jezierskiego- 8 bramek– w końcu się odpalił. Tomasz Grzegorek jak na lidera drużyny przystało – przepiękny mecz w obronie i jeszcze lepiej w ataku, 100% skuteczności. Lucjan Galus, nasza „MASZYNA”, od początku był tak naładowany pozytywną energią, że bramkarz z Morąga nie miał zbyt wielu szans na obronę. Za to Kacper Kłodziński, stał murem na naszej bramce i zatrzymał kilka ważnych rzutów przeciwników. Cieszy nas fakt, że Krzysztof Karnacewicz wraca powoli do formy. Dużo zagrał i rzucił 3 bramki. Na koniec Michał Statkiewicz odpalił to swoje magiczne bioderko i dołożył do naszego konta 3 bramki.

Rewelacja💪

Wracamy do domu, długa i ciężka droga przed nami. Na zakończenie chcieliśmy bardzo podziękować drużynie z Morąga za organizację pojedynku, za przepyszne jedzenie, za mecz. Trzymamy kciuki za Rudego – Wracaj do zdrowia chłopaku!Lider utrzymany, Gryfino nadchodzimy – KPR RuuRaa!!!