.. o godzinie 13:30 lekko spóźnieniu wstawiliśmy się na hale w Kwidzynie aby rozegrać szóste spotkanie w II Lidze Pomorkiej.

NLO SMS ZPRP Kwidzyn 25:28 KPR Blejkan Gryfino

Wystąpiliśmy w następującym składzie :

Paweł Gołofit, Grzegorz Słomczyński. Michał Młynarczyk – Lucjan Galus 8, Marek Jezierski 7, Kamil Prokopczyk 6, Michał Klemens 3, Rafał Lasko 2, Przemysław Kręcki 1, Mateusz Jurkiewicz 1,Artur Matwis, Przemysław Tołyż, Paweł Twardowski, Kacper Blejsz

Od samego początku mecz był bardzo zacięty, bramka za bramkę, do tego dobra gra młodych i rosłych zawodników SMS-u w ataku, dawała dobry rezultat w grze, do przerwy wynik widniał 12-15 dla KPR-ów. Druga połowa to już odskok naszej drużyny o dwa, trzy oczka i spokojnie doświadczona drużyna z Gryfina nie oddała zwycięstwa w tym meczu. 😍
.
„ Po dość męczącej podróży moi zawodnicy wyszli na to spotkanie lekko ospali. Ale w 20 minucie się obudzili i zaczęli grać dokładnie tak jak ich oto prosiłem. Dzisiaj pozwoliłem sobie na mała roszadę w zespole, młodego Przemka Kręckiego postawiłem na lewe skrzydło, a Marka Jezierskiego na prawe – nominalnie nie jego pozycja (prawa ręka – prawe skrzydło), ale nie miałem za bardzo wyboru. Tak to był strzał w setkę, doświadczony gracz podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i pokazał dzisiaj klasę, rzucając przy tym aż 7 bramek, dzięki którym zasłużył na miano MVP spotkania. Oczywiście na olbrzymie wyróżnienie także zasłuż Lucjan Galus, który zanotował 8 trafień. A w ataku, w końcu pokazał dzisiaj klasę Kamil Prokopczyk który dorzucił 6 bramek, widać u chłopaka lekkie przebudzenie i na pewno będzie co mecz skuteczniejszy.” – Powiedział nam po spotkaniu kilka słów Pierwszy trener KPR-ów Arkadiusz Augustyniak.

No Panowie, daliście czadu, tak jak od was oczekiwaliśmy, wieziecie 3 bardzo ważne punkty do Gryfina i właśnie za to należą wam się olbrzymi brawa.

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 👏👏👏👏👏

Już za tydzień w sobotę do Gryfina zawita bardzo mocna ekipa z Brodnicy, już teraz wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na hale oczywiście o godzinie 18:00.‼️🤗😘😍🔥🤾‍♂️💪