Jutro o godzinie 15:00 nasza drużyna rozegra kolejny mecz o mistrzostwo II-ligi Pomorskiej w Bydgoszczy z tamtejszą drużyną : AZS UKW Bydgoszcz – piłka ręczna.
Nasz przeciwnik obecnie jest na 8 pozycji w lidze, ostatnio nie ma dobrej passy, ale u siebie jest dosyć mocną ekipą. Nas cieszy fakt że na ten mecz wybieramy się najsilniejszym składem, nie zabraknie w nim zawodników : Lucjan Galus i Szymon Tołyż.
Jedynym nieobecnym zawodnikiem z podstawowego składu będzie Tomasz Matoszko, który nabawił się groźnej kontuzji kolana. Panie Tomaszu Życzymy mnóstwo zdrowia i bardzo szybkiego powrotu na hale. Będziemy starać się przywieść 3 punkty z Bydgoszczy specjalnie dla Pana.

Oczywiście transmisja co 5 minut – na naszym profilu facebookowym.

A co do naszej niespodzianki ???

Niespodzianka ma się bardzo dobrze, ciężko trenuje i szykuje się na debiut w naszych barwach. Kto to taki ??? Nie zdradzimy – ale śledźcie nasz profil – na mecz do Bydgoszczy, niestety z przyczyn formalnych nie pojedzie, ale myślimy że za tydzień na meczu w Gryfinie będzie można „niespodziankę” zobaczyć w akcji , a na pewno będzie na co popatrzeć – gwarantujemy i więcej już nic nie powiemy.