PGE KPR GRYFINO – TYTANI WEJHEROWO 39:40 (16:16)
Kłodziński, Jeziorny, Cyran-
Gackowski 8, Janczyk 8, Łukaszewicz 7, Skrzypkowiak 4, Kostrzewa 4, Blejsz 3, Telenga 3, Jezierski 1, Klemens 1, Fedeńczak, Gemborys, Mężyński
Przegrywamy nasz ostatni mecz w tym sezonie po bardzo zaciętej walce 😢 po pierwszych 30 minutach meczu zawodnicy schodzili do szatni na remisie- 16:16 .. druga połowa była również bardzo wyrównana, ale niestety musimy uznać wyższość rywali i przegrywamy mecz z Tytani Wejherowo jedną bramką 🤾🏼 Wielka szkoda, ale taki właśnie jest sport 👊🏼
Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim kibicom, którzy przychodzili nas wspierać w tym sezonie ❤️💙 Jesteście najlepsi i niezastąpieni!
Kończymy sezon na 8 miejscu w tabeli, ale na bardziej szczegółowe podsumowanie przyjdzie jeszcze czas ..